کد خبر: 1724644
کوید ۱۹در موج چهارم؛
کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در استان مرکزی جان ۹ نفر را گرفت/ شناسایی ۵۳۸ مورد جدید ابتلا و بستری شدن ۱۴۰ بیمار
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک از فوت ۹ نفر و شناسایی ۵۳۸ مورد جدید ابتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در استان مرکزی خبر داد و اعلام کرد ۱۴۰ نفر از بیماران جدید در بیمارستان های استان بستری شده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید محمد جمالیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک در گفتگو با دیارآفتاب؛ با اشاره به آخرین وضعیت آماری کرونا طی ۲۴ ساعت منتهی به ۲۵ فروردین ماه در استان مرکزی گفت: بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا ویروس ۵۳۸ مورد جدید ابتلا در ۲۴ ساعت گذشته شناسایی شده اند که بدین ترتیب تعداد موارد مبتلا به کرونا ویروس از زمان شیوع این ویروس تا کنون به  ۴۶۲۵۷ نفر رسیده است.

جمالیان در ادامه اظهار کرد: از تعداد ۵۳۸ مورد جدید در استان ۱۴۰ نفر از بیماران در بیمارستان های استان بستری شده اند که تحت مراقبت قرار دارند و خدمات تخصصی درمانی را دریافت می کنند.

وی افزود: ۳۹۸ مورد از بیماران جدید که شناسایی شده اند نیز به صورت سرپایی بوده اند که تا زمان منفی شدن جواب آزمایش و درمان نهایی در منزل قرنطینه شده اند.

جمالیان خاطرنشان کرد: در این مدت ۹ مورد فوتی در اثر ابتلا به ویروس کرونا در استان مرکزی گزارش شده است که بر این اساس تعداد فوتی ها به ۱۵۸۸نفر رسیده است.

انتهای پیام/