کد خبر: 1724761
جانشین فرمانده سپاه الغدیر خبر داد
توزیع ۳۰ هزار بسته معیشی در ماه رمضان در یزد
حسین زارع کمالی با اشاره به آغاز اولین مرحله کمک‌های مومناه در سال جدید گفت: در ماه مبارک رمضان ۳۰ هزار بسته معیشتی در استان یزد توزیع می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، حسین زارع کمالی جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در گفتگو با خبرنگار یزدرسا با اشاره به توزیع یک میلیون بسته معیشتی در ماه مبارک رمضان در کشور گفت: اولین مرحله کمک های مومنانه در سال جدید در استان یزد نیز برگزار و در ماه مبارک رمضان ۳۰ هزار بسته معیشتی در این استان توزیع می شود.

وی با بیان اینکه این بسته های معیشتی در همه شهرستان های استان بین نیازمندان توزیع می شود، اظهار داشت: در هر روز ماه مبارک رمضان هزار بسته معیشتی (هر بسته به ارزش ۵۰۰ هزار تومان) و در مجموع ۳۰ هزار بسته معیشتی توزیع می شود.
 
زارع کمالی اظهار داشت: همچنین دو هزار پرس غذای گرم پخت و بین نیازمندان و خانه‌های سالمندان توزیع می‌شود.

وی عنوان کرد: شیوع ویروس کرونا، علاوه بر مشکلات در زمینه سلامت، در عرصه اقتصادی نیز مشکلاتی را برای اقشاری از مردم به وجود آورد؛ بر همین اساس رهبر معظم انقلاب بر کمک های مومنانه تأکید کردند.

جانشین فرمانده سپاه الغدیر اضافه کرد: در همین راستا، سپاه پاسداران در سال گذشته در چندین مرحله اقدام به توزیع بسته های معیشتی بین اقشار نیازمند کرد و امسال نیز در ماه مبارک رمضان اولین مرحله را انجام می دهد.

انتهای پیام/