کد خبر: 1724796
جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد خبر داد
توزیع ۳۰ هزار بسته معیشی در ماه رمضان در یزد
زارع کمالی جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به آغاز اولین مرحله کمک‌های مومناه در سال جدید، گفت: در ماه مبارک رمضان ۳۰ هزار بسته معیشتی در استان یزد توزیع می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسین زارع کمالی جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در گفتگو با خبرنگار یزدرسا با اشاره به توزیع یک میلیون بسته معیشتی در ماه مبارک رمضان در کشور گفت: شیوع ویروس کرونا، علاوه بر مشکلات در زمینه سلامت، در عرصه اقتصادی نیز مشکلاتی را برای اقشاری از مردم به وجود آورد؛ بر همین اساس رهبر معظم انقلاب بر کمک های مومنانه تأکید کردند.

جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد اضافه کرد: در همین راستا، سپاه پاسداران در سال گذشته در چندین مرحله اقدام به توزیع بسته های معیشتی بین اقشار نیازمند کرد و امسال نیز در ماه مبارک رمضان اولین مرحله را انجام می دهد.

وی عنوان کرد: اولین مرحله کمک های مومنانه در سال جدید در استان یزد نیز برگزار و در ماه مبارک رمضان با همراهی خیرین استان بیش از ۳۰ هزار بسته معیشتی در استان توزیع می شود.

وی با بیان اینکه این بسته های معیشتی در همه شهرستان های استان بین نیازمندان توزیع می شود، اظهار داشت: در هر روز ماه مبارک رمضان بیش از هزار بسته معیشتی (هر بسته به ارزش ۵۰۰ هزار تومان) و در مجموع بیش از ۳۰ هزار بسته معیشتی توزیع می شود.

زارع کمالی اظهار داشت: همچنین علاوه بر بسته های معیشتی بیش از ٣٠ هزار پرس غذای گرم پخت و بین نیازمندان و خانه های سالمندان توزیع می شود.

جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد تاکید کرد: سپاه پاسداران تا آخر و تا نابودی کامل ویروس کرونا، در کنار مردم خواهد بود.

انتهای پیام/