کد خبر: 1724835
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
درگیری مسلحانه پلیس جنوب شرق کشور با سوداگران مرگ/ ۱۴۴۹ کیلوگرم مواد افیونی کشف و ۴ قاچاقچی دستگیر شدند
سردار احمد طاهری از درگیری مسلحانه پلیس جنوب شرق کشور با سوداگران مرگ و کشف یک تن و چهارصد و چهل و نه کیلوگرم مواد افیونی و دسنگیری چهار قاچاقچی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: در درگیری مسلحانه اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان و تکاوران انتظامی شهرستان های"نیکشهر، ایرانشهر و دلگان" با قاچاقچیان مواد مخدر، یک تن و چهارصد و چهل و نه کیلو و چهارصد گرم مواد افیونی تریاک وحشیش کشف شد.


وی ادامه داد: در این عملیات ضمن دستگیری چهار سوداگر مرگ، سه دستگاه خودروی ۴۰۵ و یک دستگاه خودروی پراید نیز از قاچاقچیان توقیف شد.

طاهری اضافه کرد: از مجموع مواد مخدر کشف شده مقدار چهارصد و هفتاد و هفت کیلو و چهارصد گرم آن از نوع مواد مخدر حشیش است.

پایان قدرت نمائی عامل تیراندازی به سوی شهروند قصرقندی

وی اظهار کرد: عامل تیراندازی به سوی شهروند قصرقندی که شانزدهم اسفند ماه سال 99 در یکی از خیابان های "نیکشهر" طی یک اختلاف قبلی و شخصی، با سلاح کلاش به سمت وی تیراندازی کرده بود، در عملیات ماموران انتظامی این شهرستان شناسایی و با هماهنگی قضایی دستگیر شد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: با توجه به همدستی دو فرد دیگر در این اقدام مجرمانه و شناسایی آنان از سوی پلیس، تلاش تا دستگیری دیگر همدستان متهم همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/