کد خبر: 1726049
وحدت و همدلی بین مسئولان امید آفرین است/مردم در انتخابات 1400 حداکثری خواهند داشت
فرماندار شهرستان اردبیل گفت: وحدت و همدلی مسئولان نویدی امید آفرین برای مردم است که در کنار هم با شور و نشاط و حضور حداکثری پای صندوق رای، افراد شایسته را انتخاب کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مسعود امامی یگانه در گفتگو با خبرنگار سبلان ما، امسال دو انتخابات مهم شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری را پیش رو داریم که قطعا با حضور گسترده مردم، شاهد انتخاباتی پرشور دشمن شکن خواهیم بود.

وی با بیان اینکه شوراهای شهر و روستا بعنوان پارلمان های با اختیارات گسترده که توسط قانون به آنها محول شده، در بخش های مختلف می توانند مثل بازوی توانمند در کنار دستگاه های اجرایی و دولتی باشند، افزود: در جریان ثبت نام شوراها در شهرستان اردبیل، از جریانات و احزاب و نمایندگان اقشار مختلف شرکت کردند که این نوید خوبی برای یک انتخاباتی فراگیر است.

فرماندار شهرستان اردبیل با تاکید بر اینکه باید بین همه ارکان نظام و قوای سه گانه همدلی وجود داشته باشد و این کار بیانگر پای کار بودن مسئولان و گام برداشتن برای حل مشکلات مردم است، گفت: در استان اردبیل شاهد این همدلی هستیم و همه دستگاه های اجرایی، نظارتی، امنیتی و انتظامی در کنار درصدد حل مشکلات استان در بخش های مختلف هستند.

امامی یگانه تصریح کرد: این اقدامات و همدلی ها نویدی امید آفرین برای مردم اردبیل است که در کنار هم با شور و نشاط و حضور حداکثری پای صندوق رای افراد شایسته را انتخاب کنند.

 

انتهای پیام/