کد خبر: 1726597
با ترکیبی جوان و باتجربه به تاشکند آمده‌ایم
جباری: شرایط تیم ملی وزنه‌برداری در قهرمانی آسیا خوب است/ مصدومیت قشقایی ترکیب تیم را ناقص کرد
مربی تیم ملی وزنه برداری گفت: شرایط تیم ملی خوب است و تدابیر خوبی برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تاشکند محل برگزاری پیکارهای قهرمانی آسیا در نظر گرفته شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی جباری مربی تیم ملی وزنه‌برداری درباره تیم اعزامی به رقابتهای قهرمانی آسیا اظهار داشت: مصدومیت موجب شد تا تیم ناقص به ازبکستان اعزام شود اما کادر فنی با ترکیب جوانان و باتجربه ها گام به ازبکستان گذاشت.

وی اظهار داشت: شرایط تیم بسیار خوب است و تدابیر خوبی برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی در نظر گرفته شده است. این کار موجب شده تا وزنه‌برداران کمتر دغدغه ابتلا به ویروس داشته باشند.
مربی تیم ملی ادامه داد: البته در ایران فدراسیون و وزارت ورزش، اقدامات خوبی برای برگزاری اردو گروهی انجام دادند و این موجب شد تا در مدت زمان کوتاه وزنه‌برداران به سطحی از آمادگی برسند. کار سختی بود اما با اراده کادر فنی و ملی‌پوشان میسر شد. با ترکیبی جوان و باتجربه در قهرمانی آسیا شرکت می‌کنیم و امیدواریم که عملکرد متفاوتی داشته باشیم.
جباری با بیان اینکه مصدومیت حافظ قشقایی او را از اعزام باز داشت، عنوان کرد: مصدومیت او ترکیب را ناقص کرد و مجبور شدیم با ۹ نفر به تاشکند بیاییم. رقابت‌ها سطح بالایی دارد و دیگر جایگاه تیم‌ها از قبل مشخص نیست. چین، ازبکستان و چند کشور دیگر برای رسیدن به عنوان قهرمانی تلاش می‌کنند.
او در خصوص احتمال افزایش امتیاز گزینشی سه پارالمپین رشته وزنه‌برداری گفت: این مسابقات سطح طلایی و بهترین شانس برای سهراب مرادی، کیانوش رستمی و علی داودی است باید از این فرصت استفاده کنند و نهایتا جواز حضور در بازی‌های المپیک توکیو را به دست آورند.
انتهای پیام/