کد خبر: 1727184
دبیر کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی؛
کارنامه سپاه در طول تاریخ انقلاب پرافتخار است
دبیر کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان یکی از اولین و اساسی ترین نهادهای انقلابی نماد اراده انقلابی کشور، با دشمن شناسی و بصیرت در شناخت جایگاه والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، حافظ مال و جان و ناموس ملت شریف ایران اسلامی و مظهر خدمت رسانی به مردم ایران در تمامی زمینه‌ها هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  کُردتودی، محسن فتحی در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه کارنامه پرافتخار سپاه در عرصه های مختلف، امیدهای فراوانی را برای مسئولان نظام و همه دوست‌داران انقلاب در سراسر جهان ایجاد کرده است، اظهار داشت: سپاه پاسداران در طول این سالها با حضور در عرصه های سازندگی، عمران و آبادانی، مبارزه با دشمنان و پاسداری از ارزش های دفاع مقدس به خوبی نقش شایسته و بایسته خود را ایفا کرد.

وی افزود: هدف غایی سپاه پاسداران توسعه و اعتلای ایران عزیز اسلامی در عرصه های مختلف بوده است و چه بسا که تاکنون با اجرای طرح های بزرگ در سراسر کشور و دستاوردهای بیشمار و ارزشمند، این مهم را تحقق و جامه عمل پوشاندند.
 
رییس مجمع نمایندگان کردستان با اشاره به خدمات بزرگ سپاه در استان کردستان گفت: در استان کردستان نیز همواره مجموعه سپاه پاسداران همراه و همگام با دولت و مردم حرکت کرده اند و این هم افزایی و انسجام بی نظیر آنان در مسیر توسعه استان ستودنی است.
 
فتحی در پایان بیان داشت: فرا رسیدن دوم اردیبهشت ، سالروز تدبیر حکیمانه امام خمینی (ره)در  تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را خدمت کلیه پاسداران ایثارگر و حماسه ساز که در حفاظت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و آرمان های بلند امام راحل(ره) و شهیدان گرانقدر، نقش مهمی ایفا می کنند، تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
انتهای پیام/