کد خبر: 1728529
فرمانده سپاه شهرستان خبر داد؛
توزیع ۱۰۰۰ سبد معیشتی بین محرومان در رشتخوار
نامور، گفت: در نخستین مرحله از رزمایش کمک مومنانه سال ۱۴۰۰، همزمان با ایام ماه مبارک رمضان و ولادت امام حسن مجتبی(ع) به همت خیرین بیش از ۱۰۰۰ سبد معیشتی به ارزش ۵۰۰ میلیون تومان بین محرومان و نیازمندان در رشتخوار توزیع می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ حمیدرضا نامور فرمانده سپاه ناحیه رشتخوار در حاشیه مراسم  توزیع ۱۰۰۰ سبد معیشتی همزمان با ولادت کریمه اهل البیت ع امام حسن مجتبی (ع)در این شهرستان، گفت: همزمان به سالروز ولادت امام حسن مجتبی (ع) در نخستین مرحله از رزمایش کمک مومنانه  بیش از ۱۰۰۰ سبد معیشتی به ارزش 500 میلیون تومان بین محرومان و نیازمندان  در رشتخوار توزیع می‌شود.

وی در تکمیل این مطلب، افزود: این سبدهای معیشتی به همت خیرین و با کمک نهادهای کمیته امداد امام خمینی (ره) و اداره بهزیستی رشتخوار تهیه و طی امروز و فردا بین محرومین و نیازمندان از ثبل شناسایی شده در سطح شهرستان توزیع خواهد شد.

نامور در ادامه ضمن تقدیر از زحمات خیرین گرانقدر در جهت فراهم کردن و شکل گرفتن این حرکت خداپسندانه در ایام ماه مبارک رمضان، بیان داشت: امیدواریم با برنامه ریزی انجام شده و حضور و کمک خیرین سایر نهادها و مسئولان طرح کمک های مومنانه همچنان ادامه و سفره محرومان در ایام ماه مبارک رمضان خالی نماند.

فرمانده سپاه رشتخوار در تشریح این خبر در رابطه با نحوه توزیع این سبدها و رساندن به دست محرومان این شهرستان، تصریح کرد: بررسی و تحویل این سبدها در سطح شهر و روستاهای رشتخوار با شناسایی محرومین در اولویت انجام شده و به افراد مستحق تر در این مناطق خواهد رسید.

رشتخوار دارای بیش از ۶۲ هزار نفر جمعیت است، که بیش از حدود ۸۵ درصد مردم این شهرستان در روستاها سکونت دارند.

انتهای پیام/