کد خبر: 1729065
مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال؛
خوشه طلایی - سپاهان/ جدال زردپوشان در جام شگفتی ها، بیاتلو نوار موفقیت های نویدکیا را قطع می کند؟
از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال کشور تیم های خوشه طلایی ثنا ساوه و سپاهان اصفهان پنجشنبه ۹ اردیبهشت ماه در ورزشگاه شهید چمران ساوه مقابل هم صف آرایی می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ در چارچوب رقابت های مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال کشور تیم های خوشه طلایی و سپاهان پنجشنبه ۹ اردیبهشت ماه از ساعت ۲۱ پس از مدت ها دوری ساوجی ها از خانه در ورزشگاه شهید چمران ساوه رو در روی هم قرار می گیرند.

تیم فوتبال خوشه طلایی در فصل گذشته با مربیگری محسن عاشوری و محمود فکری عملکرد خوبی را به نمایش گذاشت و حتی در هفته های پایانی بعنوان یکی از شانس های صعود به لیگ برتر قلمداد می شد اما در نهایت از لیگ برتری شدن بازماند.

این تیم برخلاف فصل گشته در مسابقات این فصل رقابت های لیگ دسته اول کشور شروع خوبی را با سهراب بختیاری زاده نداشت تا جایی که وی نهایتا در هفته ششم از این تیم جدا شد و وحید بیاتلو سرمربی جوان و سابق ماشین سازی تبریز هدایت خوشه طلایی را برعهده گرفت و توانست ساوجی ها را با کسب نتایج نسبتاً خوبی به خصوص در هفته های اخیر در یک روند مطلوب قرار دهد و این تیم را بعنوان یکی از مدعیان صعود معرفی کند.

شاگردان بیاتلو در پایان هفته بیست و دوم مسابقات دسته اول فوتبال کشور با کسب پیروزی پر گل ۴ بر یک مقابل گل ریحان مجموع امتیازات خود را به عدد ۳۰ رساندند و در جایگاه یازدهم جدول ۱۸ تیمی لیگ آزادگان دارند، هر چند اختلاف امتیازی تیم ها بسیار نزدیک است به طوری که فاصله خوشه طلایی با تیم ششم تنها یک امتیاز است.

در آن سوی میدان اما تیم بسیار خوب و مدعی سپاهان تحت هدایت مربی جوان و با اخلاقی به نام محرم نویدکیا قرار دارد که به رغم اولین تجربه حرفه ای مربیگری خود این تیم را با کسب نتایجی مطلوب در یک سیر صعودی و در جمع مدعیان اصلی قهرمانی این دوره لیگ برتر نگه داشته است.

سپاهان قهرمانی نیم فصل را با اختلاف دو امتیازی با پرسپولیس از دست داد اما در ادامه همچنان روند موفقیت آمیز خود در فصل جاری رقابت های لیگ برتر را تداوم بخشید، این تیم هم اکنون با ۴۴ امتیاز و یک بازی بیشتر نسبت به پرسپولیس، صدرنشین جدول لیگ برتر است؛ هر چند به دلیل عدم کسب سهمیه سپاهان نتوانست در مسابقات جاری لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته باشد.

در رقابت های جام حذفی اما خوشه طلایی در مرحله یک شانزدهم موفق شد تیم شهرداری بردسکن را از پیش روی بردارد و سپاهان اصفهان در جدالی سخت از سد تیم خوب و با انگیزه مس رفسنجان گذشت تا قرعه مرحله یک هشتم این دو تیم زردپوش را در مقابل هم قرار دهد؛ هر چند قدرت، نظم و آرایش تیمی سپاهان در این فصل مورد تمجید و تحسین اکثر کارشناسان قرار دارد و این تیم از بازیکنان خلاق و بزرگی بهره می برد اما همواره جام حذفی را جام شگفتی ها لقب داده اند و این بار بیاتلو و یارانش به دنبال این هستند تا پس از چندین ماه دوری اجباری از خانه یک برد ارزشمند را به فوتبال دوستان ساوجی هدیه کنند.

این دیدار را «وحید زمانی» به همراه دو کمک خود «حسن یوسفی» و «حمید نادری» قضاوت می کند.

گفتنی است چهار دیدار دیگر این مرحله به که به علت حضور چهار نماینده فوتبال کشورمان در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به تعویق افتاده است در زمان دیگری برگزار خواهد شد، تیم آلومینیوم اراک نماینده لیگ برتری فوتبال استان مرکزی نیز در مرحله یک هشتم نهایی با تراکتور مصاف خواهد کرد.

انتهای پیام/