کد خبر: 1729801
شاعر و نویسنده خراسانی:
ضدانقلاب‌های داخلی به دنبال کاهش مشارکت مردم در انتخابات هستند/ ضرورت اصلاح سیکل معیوب مدیریت در کشور
رفیعا گفت: ضدانقلاب‌های داخلی به دنبال پایین آوردن مشارکت مردم در انتخابات هستند از این رو، این افراد به دنبال این هستند که مردم را در هر زمینه‌ای که می‌توانند ناامید کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ قاسم رفیعا، شاعر و نویسنده خراسانی در گفت‌وگو با صبح توس، اظهار کرد: در حال حاضر شاهد آن هستیم که رسانه‌های بیگانه و برخی افراد در داخل کشور به دنبال این هستند که مشارکت در انتخابات را به حداقل برسانند زیرا منافع آن‌ها در این است که مردم کمتر به پای صندوق‌های رأی بیایند.

وی با تأکید بر اینکه آینده کشور پای صندوق‌های رأی رقم می‌خورد، گفت: اگر کسی از شرایط کنونی و معیشتی کشور ناراضی هستند باید نارضایتی خود را پای صندوق‌های رأی، با انتخاب فردی که می تواند این مشکلات را حل کند، بیان کنند از این رو اگر رئیس جمهور حاضر را قبول نداریم و اعتقاد داریم کشور را به پرتگاه نزدیک کرده است و با شرکت نکردن ما در انتخابات، فردی ناشایست با رأی پایین انتخاب شود، مشکلات حل نخواهد شد و باز هم کشور را به پرتگاه هدایت می‌کند.

رفیعا تصریح کرد: تمام افراد با هر نوع نگرش و گرایشی باید قبول کنند که نقطه گزینش و مشارکت مردم در سرنوشت خودشان همین انتخابات است زیرا بسیاری از مسئولان پس از انتخاب دیگر ارتباطشان با مردم قطع می شود لذا مردم باید در انتخاب خود بسیار دقت کنند و فردی را انتخاب کنند که پای وعده‌های خود بماند و به آن‌ها عمل کند.

این نویسنده طنز خراسانی با تأکید بر اینکه ضدانقلاب های زیادی در داخل کشور به دنبال پایین آوردن مشارکت مردم در انتخابات هستند، گفت: همین افراد به دنبال این هستند که مردم را در هر زمینه‌ای که می‌توانند ناامید کنند.

وی خاطر نشان شد: منکر این نمی شوم که مشکلات اقتصادی در کشور بیداد می‌کند اما از طرفی مردم تنها با انتخاب درست می‌توانند این مشکلات را حل کنند تا شرایط حال حاضر بهبود یابد؛ همچنین اعتقاد دارم مشکلات کشور تنها وابسته به ارتباط خارجی یا مدیریت داخلی نیست و این دو باید با هم حل شوند و بر این باورم اگر ما با دنیا صلح داشته باشیم دنیا با ما صلح دارد.

رفیعا ادامه داد: مقام معظم رهبری تأکید فراوانی بر نیروی انقلابی جوان دارند و معتقدم در حال حاضر ما نیروهای متخصص، انقلابی و جوان فراوانی در کشور داریم که باید از اندیشه و حضور آن‌ها استفاده شود و به آن‌ها میدان داده شود و باید این سیکل معیوب مدیریت در کشور باید برچیده شود که شاهد آن هستیم یک فرد علی‌رغم ناکارآمدی در پست‌های متعددی قرار می‌گیرد.

این  شاعر و نویسنده خراسانی تأکید کرد: افرادی که پیر و خسته شده‌اند باید جای خود را به نیروهای جوان و تازه نفس بدهند و تجربیات خود را در اختیار آن‌ها قرار دهند و تا کشور از این وضعیتی که برای آن ساخته‌اند خارج شود زیرا مردم از وضعیت معیشتی و اقتصادی موجود راضی نیستند.

وی یادآور شد: بخش زیادی از نارضایتی مردم به دلیل مشکلات اقتصادی است که در کشور ایجاد شده است لذا اگر این مشکلات هرچه سریع‌تر رفع شوند شاهد بالا رفتن رضایت مردم و در ادامه بالا رفتن مشارکت مردم در انتخابات هستیم.

انتهای پیام/