کد خبر: 1730605
در پی نزولات جوی رخ داد؛
پایانه مرزی میرجاوه در حصار روان آب کشور پاکستان
بارندگی امروز کشور پاکستان منجر به جاری شدن روان آب موقتی به سمت پایانه مرزی میرجاوه شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصرهامون، براثر بارندگی های پیش از ظهر امروز و با توجه به میزان نزولات آسمانی، روان آبی به حوزه مرزی میرجاوه از کشور پاکستان سرازیر شد که هم اکنون در حال عبور از پایانه مرزی این شهرستان است.

حسینعلی امیری، فرماندار میرجاوه در این زمینه به خبرنگار ما گفت: بارندگی در حوزه نوار مرزی میرجاوه از کشور پاکستان پیش از ظهر امروز آغاز و با توجه به اینکه باران های فصلی در مدت زمان کوتاه با حجم بالا می بارد، باعث راه افتادن روان آب در این منطقه شده است.

وی با اشاره به این موضوع که همه اعضای ستاد بحران شهرستان میرجاوه بلافاصله پس از ایجاد روان آب در محل پایانه مرزی حاضر شدند، افزود: هماهنگی های لازم فی مابین اعضای ستاد مدیریت بحران انجام شده و در حال حاضر همه چیز تحت کنترل است.
 


 
این مقام مسئول تصریح کرد: چند ساعت طول می کشد که روان آبها فرونشست داشته باشند و پس از آن عملیات پاکسازی گل و لای در نقاطی مانند پایانه مرزی آغاز خواهد شد.

امیری افزود: با توجه به اینکه حجم روان آبها خیلی زیاد نیست، احتمال بروز خسارت های شدید در پایانه مرزی میرجاوه به واسطه این روان آب ایجاد شده، بسیار اندک می باشد.

انتهای پیام/