کد خبر: 1731487
تولیت آستان قدس رضوی:
روز جهانی قدس، روز فریاد مسلمین علیه رژیم اشغالگر صهیونیستی
حجت الاسلام مروی گفت: پیرو مکتب علوی نمی‌تواند نسبت به جنایات صهیونیست‌ها و مظلومیت فلسطنیان بی‌تفاوت باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛  حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی، تولیت آستان قدس رضوی صبح امروز در پایان جلسه اعتقادی معاد در قرآن در حرم مطهر رضوی افزود: هیچ انسان مسلمان و محب اهل بیت(ع) نمی‌تواند نسبت جنایات رژیم صهیونیستی و مظلومیت فلسطنیان بی تفاوت باشد.

وی خاطرنشان کرد: محب امیرالمؤمنین(ع) نمی‌تواند نسبت به اشغالگران رژیم صهیونیستی و حامیان آن در رأس‌شان آمریکا بغض، نفرت و انزجار نداشته باشد که اگر چنین نیست باید در محبت و ولایتمان به امیرالمؤمنین(ع) شک کنیم.

تولیت آستان قدس رضوی روز قدس را از برجسته‌ترین یادگار‌های امام خمینی(ره) دانست و با اشاره به عدم برگزاری راهپیمایی این روز به دلیل دستورالعمل‌های بهداشتی گفت: دو سال است که به سبب شیوع ویروس منحوس کرونا و شرایط خاص بهداشتی پیش آمده از انجام عمل خیر راهپیمایی روز جهانی قدس که تعظیم شعائر الهی است، محروم هستیم، اما این امر نباید سبب فراموشی و نشان ندادن نفرت، انزجار، بی زاری و بغض‌مان نسبت به رژیم مجعول صهیونیستی و حامیان آن‌ها شود.

حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی به پشتوانه استکبار باقی مانده است گفت: صهیونیسم‌ها بدون حمایت استکبار قدرتی ندارند و عددی نیستند، اگر حمایت‌های استکبار نباشد حتی یک روز هم نمی‌توانند دوام بیاورند.

وی مقاومت و ایستادگی غیورمردانه جوانان فلسطینی در برابر رژیم صهیونیستی را نویدبخش آینده‌ای روشن و پیروزی فلسطینیان دانست.

انتهای پیام/