کد خبر: 1731558
یادداشت؛
ایران عامل اضمحلال قدرت اهریمنی آمریکا و صهیونیسم جهانی
برادران و خواهران عزیزم از خیانت منافقین داخلی و فساد عده ای از رجال سیاسی حاکم ناامید نباشید، وعده الهی نزدیک است، به فضل الهی با روی کار آمدن یک دولت جوان و انقلابی، این تنگه نفوذ نیز به روی قدرت اهریمنی آمریکا و صهیونیسم جهانی بسته خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از"تیتریک"؛  "حجت الاسلام علی ارجمند" مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی استان البرز طی یادداشتی به مناسبت "روز قدس" نوشت: حضرت امام خمینی(ره) به عنوان یک فقیه اعلم، عارف و مصلحی دلسوز و به عنوان بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران در زمان حیات اجتماعی و سیاسی خود همواره با سه ادبیات با مردم سخن می گفت:

۱. ادبیات انسانی؛ فارغ از این که مخاطبانش مسلمان باشند یا غیر مسلمان، دیندار باشند و یا بی دین، پیام های حضرت امام به مستضعفین و محرومان جهان بر اساس این دیدگاه بود. با این دید، اگر امروز حضرت امام زنده بود شاید به مردم ژاپن نامه می نوشت و پیام می داد که ننگ تاریخی کاپیتولاسیون را از خود بزدایند و خود را از زیر ننگ سلطه تاریخی آمریکا نجات دهند، یا به مردم کره جنوبی می فرمود، چرا سالانه ۴۷ میلیارد دلار از درآمد عمومی خود را به عنوان باج به ارتش قلدر و ضعیف کش آمریکا می دهید؟

امروزه کم نیستند آزاد اندیشان و مصلحان اجتماعی از آمریکای لاتین تا روسیه، شبه قاره هند و آفریقا، که دیدگاه های سیاسی و افکار استقلال طلبانه خود را تحت تاثیر اندیشه های حضرت امام (ره) می دانند و به آن افتخار می کنند و موج مخالفت با هژمونی آمریکا می رود که به یک وفاق بین المللی تبدیل شود، شاهد این ادعا این است که طرفداران و وابستگان به آمریکا در اغلب مبارزات انتخابات ریاست جمهوری در جهان و علیرغم حمایت های مالی و رسانه ای آمریکا شکست می خورند.

۲‌. ادبیات اسلامی؛ فارغ از این که مخاطب پیام های ایشان شیعه باشند یا سنی، انقلابی باشند یا مرتجع، حضرت امام(ره) مسلمانان را به مشترکات دینی فرا می خواند ‌و به وحدت پیرامون مصحف شریف و دشمنی با دشمنان قسم خورده اسلام و مسلمین دعوت می کرد.

تاکید ایشان بر برائت از مشرکین در حج، حکم مهدور الدم بودن "سلمان رشدی" و واجب کفایی بودن اجرای آن برای کل مسلمین، نامگذاری روز قدس و هفته وحدت معلول این نگاه بود، با اینکه همگان به روشنی می دانستند که مسلمانان ساکن فلسطین نه از شیعیان بلکه از برادران اهل سنت هستند. بیداری های اسلامی در منطقه و کشورهای اسلامی امتداد دستاوردهای این نگاه حضرت امام(ره) است، که اگر چه ظاهرا در مصر، لیبی، تونس، بحرین و...، موقتاً سرکوب شده ولی این آتش زیر خاکستر به زودی سر برخواهد آورد و طومار سلطه آمریکا و مزدوران آنها را در هم خواهد پیچید.

۳. ادبیات شیعی؛ حضرت امام(ره) به عنوان یک مرجع تقلید جامع الاطراف، تبعیت و ماندن در زیر سلطه طاغوت را حرام می دانست و جهاد با خاندان شوم پهلوی را واجب شرعی، اگر چه "بَلَغَ ما بَلَغَ" و امروز ثمره این تفکر انقلابی در ایران با پشت سر گذاشتن انواع فشارها و تهدیدها می رود که به یک قدرت جهانی تبدیل شود اگر می بینید در این حرکت خللی اتفاق افتاد به دلیل این بود که ما فراموش کردیم که ایشان وصیت کرده بودند: "من در میان شما باشم و یا نباشم به همه شما وصیت و سفارش می‌کنم که نگذارید انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد!"

چه کسی است که نداند که پیروزی های حزب الله لبنان، حوثی های یمن، آزادسازی عراق و سوریه از چنگال داعش، مثلث عبری-عربی و غربی و تجهیز مردم غزه، معلول تفکرات حماسی حضرت امام(ره) و شاگرد ارشدش امام خامنه ای است؟

برادران و خواهران عزیزم از خیانت منافقین داخلی و فساد عده ای از رجال سیاسی حاکم ناامید نباشید، وعده الهی نزدیک است، به فضل الهی با روی کار آمدن یک دولت جوان و انقلابی، این تنگه نفوذ نیز به روی قدرت اهریمنی آمریکا و صهیونیسم جهانی بسته خواهد شد.

مهمترین ثمره هزینه ۷۰۰۰ میلیارد دلار برای آنها جریان نفوذی بود که به آخر خط سیاسی خود رسیده است، به فضل الهی قرن آینده اسلامی، قرن حاکمیت تفکرات حضرت امام(ره) خواهد بود، آمریکا در حال ترک منطقه از عراق تا افغانستان و خلیج فارس است، آنها به کشورهای عربی پیام داده اند که دیگر بیش از این نمی توانند هزینه کنند، به آنها گوشزد کرده اند که بروند و دیپلماسی مذاکره با حاکمیت ایران (و نه افراد سست عنصر دولت فعلی) را یاد بگیرند، اندکی صبر سحر نزدیک است. پس به تعبیر قرآن مجید:" وَلَا تَیْأَسُوا مِنْ رَوْحِ اللَّهِ" که به زودی با چشم خود خواهید دید وعده حق را که فرمود: "حزب الله هم الغالبون، به شرط این که اِن تَصبِروا وَ تَتَّقوا..."

انتهای پیام/