کد خبر: 1731876
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
کشف ۳۲ هزار لیتر بنزین قاچاق در جنوب شرق کشور/ سارق مسلح و عامل قتل سریالی ۲ شهروند زاهدانی در چنگال پلیس
سردار احمد طاهری از ۳۲ هزار لیتر بنزین قاچاق در جنوب شرق کشور و دستگیری سارق مسلح و عامل قتل سریالی ۲ شهروند زاهدانی پس از ۷۰ روز فرار خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان، سارق مسلح و عامل قتل سریالی ۲ شهروند زاهدانی شناسایی و پس از ۷۰ روز فرار به دام افتاد.

وی ادامه داد: این فرد جانی به همراه ۲ همدست دیگرش در بهمن ماه سال ۹۹ با شلیک کلت کمری مردی ۴۴ ساله را به قتل رسانده و خودروی او را به سرقت برده بودند و در ادامه  آن چند روز بعد در جنایتی دیگر جوانی ۲۷ ساله را به قتل رسانده وخودروی او را نیز سرقت کرده بودند.

طاهری اضافه کرد: با دستگیری این قاتل دیگر همدستان او نیز شناسایی که متهمان با سرنخ های بدست آمده به زودی دستگیر خواهند شد.

وی گفت: در راستای طرح مقابله با قاچاق سوخت و سرمایه های ملی، مأموران انتظامی سیب و سوران هنگام کنترل خودرو های عبوری در یکی از محورهای فرعی این شهرستان و طی بازرسی از یک دستگاه کشنده نفت کش، ۳۲ هزار لیتر بنزین قاچاق و خارج از چرخه قانونی توزیع را کشف کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اضافه کرد: در این رابطه ۲ فرد متخلف دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/