کد خبر: 1732130
با هدف جلوگیری از ایجاد بازار کاذب انجام شد؛
توزیع حدود ۷۰ هزار حواله لاستیک خودروی سنگین در سیستان و بلوچستان
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: ۶۹ هزار و ۴۳۷ حواله لاستیک از مردادماه سال ۹۷ تا پایان فروردین ماه سال جاری با نرخ مصوب(ارز چهار هزار و ۲۰۰ تومان) بین رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری این استان توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  ایوب کرد در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: از ابتدای شروع طرح تاکنون تعداد ۷۴ هزار و ۵۷۳ حلقه لاستیک از سوی سازمان صمت سیستان و بلوچستان تخصیص داده شده که منجر به صدور ۶۹ هزار و ۴۳۷ حواله از سوی ادارات و نمایندگی های این اداره کل و صنوف بخش حمل و نقل عمومی جاده ای استان شده است.

وی با بیان اینکه هیچ مشکلی در توزیع لاستیک وجود ندارد، افزود: توزیع این لاستیک‌ها با هدف عرضه بدون واسطه و جلوگیری از ایجاد بازار کاذب با هماهنگی سازمان صنعت، معدن و تجارت بین رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری استان همچنان تداوم دارد.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ادامه داد: لاستیک مورد نیاز ناوگان حمل و نقل برون شهری از محل لاستیک های تامین شده با ارز نیمایی تامین شده است.

این مقام مسئول اذعان کرد: رانندگان و مالکان ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری بار و مسافر استان می توانند با مراجعه به سامانه کالا به آدرس اینترنتی www.kala.ntsw.ir نسبت به تامین لاستیک مورد نیاز خود اقدام کنند.

کرد خاطر نشان کرد: رانندگان حمل و نقل جاده ای استان می توانند هرگونه انتقاد، نظر و پیشنهاد خود را از طریق سامانه تلفنی، پیامکی و اینترنتی ۱۴۱ به این اداره کل انعکاس دهند تا در کمترین زمان مورد رسیدگی قرار گیرد.

انتهای پیام/