کد خبر: 1732609
امام جمعه مریوان:
وحدت بزرگترین دستاورد سفر رهبر معظم انقلاب به کردستان بود
ماموستا مصطفی شیرزادی گفت: رهبرمعظم انقلاب با سفر به استان کردستان، محبت و دوستی و وحدت به معنای واقعی در کشور را به نمایش گذاشتند و نشان دادند که تفاوتی بین هیچ اقوام و مذاهبی در جمهوری اسلامی نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ماموستا شیرزادی امام جمعه شهرستان مریوان در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، اظهار داشت: 22 اردیبهشت (گولان) سال ۸۸ سالروز سفر رهبر معظم انقلاب به کردستان، نقطه عطفی در تاریخ این استان و خاطره‌ای ماندگار برای مردم این خطه از کشور محسوب می‌شود چرا که زمینه‌ساز همدلی و همبستگی میان مردمان در این منطقه شد.

وی با اشاره به سفر تاریخی پرخیر و برکت رهبر معظم انقلاب در22 اردیبهشت‌ماه ۸۸ به استان کردستان گفت: رهبرمعظم انقلاب با سفر به استان کردستان، محبت و دوستی و وحدت به معنای واقعی در کشور را به نمایش گذاشتند و نشان دادند که تفاوتی بین هیچ اقوام و مذاهب در جمهوری اسلامی نیست.

این عالم اهل سنت با بیان اینکه سفر پر خیر و برکت رهبر معظم انقلاب به استان کردستان برکات مهم و غیر قابل شمارشی برای استان در برداشت تصریح کرد: افزایش احساس امنیت در این استان یکی از برکات بی‌ شمار این سفر است که هنوز بعد از گذشت سه سال همچنان شاهد این نعمت ارزشمند هستیم.

ماموستا شیرزادی عنوان نمود: بعد از سفر رهبری تمامی نگاه ها به استان تغییر کرد و همین امر  زمینه برای سرمایه گذاری سرمایه گذاران بیشتری در این استان را فراهم آورد.

 امام جمعه شهرستان مریوان در ادامه افزود: تاکید مقام معظم رهبری بر حفظ وحدت مسلمانان با محوریت قرآن و اهل بیت و سنت رسول اکرم(ص) را که موجب همدلی بیش از پیش گردید را یکی دیگر از دستاوردهای این سفر پر خیر وبرکت دانستند.

 ماموستا شیرزادی گفت: مردم کردستان در ۲۲ گولان(اردیبهشت) معطر سال ۸۸، پیوند ناگسستنی با رهبری را به نمایش گذاشتند و به یاوه‌ گویی‌های دشمنان مبنی بر انزوای مردم استان و فاصله آنان با نظام و رهبری پایان دادند. 

وی در ادامه افزود: دشمنان نظام و انقلاب که همواره در راستای ایجاد تفرقه و نفاق در بین مردم کُرد و نظام و حاکمیت تلاش می‌کنند، با دیدن صحنه‌های آن روز به یادماندنی، ناامیدتر از گذشته شدند و امیدهای آنان برای ایجاد اختلاف به یاس تبدیل شد.

 امام جمعه شهرستان مریوان در پایان عنوان داشت: رهبر فرزانه انقلاب در مدت اقامت در استان کردستان با درایت خود این پیام را به جهانیان اعلام کردند که مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی همه با هم و در اوج همدلی و برادری به ویژه برادران اهل تشیع و تسنن زندگی می‌کنند و هیچ تفاوتی در میان آنها نیست و بدخواهان نظام مقدس اسلامی نمی‌توانند کوچکترین آسیب و خدشه‌ای به وحدت و همدلی مردم استان کردستان وارد سازند.

انتهای پیام/