کد خبر: 1733260
مدیر حمل و نقل و ترافیک شهرداری سنندج خبر داد؛
اجرای عملیات خط کشی محوری و دو جزیی معابر پرتردد و حادثه خیز شهر سنندج + عکس
مدیر حمل و نقل و ترافیک شهرداری سنندج از خط کشی معابر حادثه خیز و پرتردد سطح شهر خبر داد و افزود: به منظور ساماندهی ترافیکی معابر پرترافیک و حادثه خیز و استانداردسازی این معابر و همچنین زیبایی محیط بصری شهری عملیات خط کشی دو جزیی کمربندی آبیدر اجرا شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، مدیر حمل و نقل و ترافیک شهرداری سنندج اظهار داشت: خط کشی معابر یکی از اقدامات ترافیکی بوده که با هدف افزایش ضریب ایمنی وسائط نقلیه، عابرین پیاده، تسریع و تسهیل در تردد، افزایش دید رانندگان بویژه در شب و ساماندهی ترافیکی معابر مطابق با استاندارها انجام می شود.

مهندس عرفان فتحی گفت: انجام نشانه گذاری ها و علائم ترافیکی یکی از مهم ترین عوامل در به حداقل رساندن سردرگمی و عدم اطمینان در مسیر رانندگی و یا عبور و مرور بوده و رعایت سرعت مطمئنه و قوانین رانندگی به ایمن سازی معابر کمک شایانی خواهد نمود.

وی بیان کرد: حوزه مدیریت ترافیک شهرداری در راستای ایمن سازی معابر شهری با شناسایی نقاط حادثه خیز نسبت به آشکارسازی محل های مذکور با استفاده از رنگ دو جزیی و تابلوهای سولار چشمک زن اقدام به استانداردسازی معابر نموده است.

وی از خط کشی معابر حادثه خیز و پرتردد سطح شهر خبر داد و افزود: در حال حاضر عملیات خط کشی دو جزیی  کمربندی آبیدر اجرا شده است.

انتهای پیام/