کد خبر: 1733524
در اعتراض به وقایع استادیوم نقش جهان؛
ارسال لایحه رسمی باشگاه پرسپولیس به فدراسیون فوتبال
باشگاه پرسپولیس لایحه رسمی خود را برای فدراسیون فوتبال ارسال کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، این باشگاه  امروز چهارشنبه، پس از تکمیل مدارک و اسناد، استفاده از مطالب رسانه‌ها  و اظهارات انجام شده و پس از جمع‎بندی تصاویر و ویدیوهای موجود، لایحه رسمی خود را در ارتباط با اتفاقات روی داده مرتبط به بازی با سپاهان از هفته بیست‌ودوم لیگ برتر (خلیج فارس)، برای بررسی به دفتر شهاب‌الدین عزیزی‌خادم رئیس فدراسیون فوتبال ارسال کرد.


با توجه به تصمیم اتخاذ شده در بخش مدیریتی باشگاه پرسپولیس و همچنین لزوم حاکم شدن آرمش بر فضای فوتبال و جامعه، امکان بررسی مسائل رقم خورده توسط مراجع ذیصلاح در فضایی با تنش‌ها و حساسیت‌های کمتر و در نهایت با توجه به در پیش بودن دربی بزرگ فوتبال ایران و لزوم تمرکز اعضای تیم بر روی این مسابقه، از پرداختن به بازی گذشته در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی پرهیز خواهد کرد. باشگاه پرسپولیس مدارک مورد نظر و مستندات خود را ارائه کرده و از این به بعد کار را به تصمیم‌گیرندگان امر در فدراسیون فوتبال می‌سپاریم و به عدالت‌ورزی و عدالت‌محوری بخش‌های حقوقی در فدراسیون فوتبال با نگاهی پر از امید می‌نگریم.

همچنین با قدردانی و تشکر از حمایت‌های بی‌بدیل هواداران پرسپولیس، تقاضا داریم که در روزهای پیش‌رو، بیش از پیش تک‌تک اعضای تیم اعم از کادرفنی و بازیکنان را زیر چتر حمایت و پشتیبانی خود بگیرند. بی‌تردید انرژی و انگیزه‌ای که هواداران به اعضای تیم و باشگاه می‌دهند و قوت قلبی که مدیران، بازیکنان و مربیان از حمایت هواداران دریافت می‌کنند بهترین راه ترمیم زخم‌های پرسپولیس است و ابزار قدرتمندی که سرخپوسان ایران، در روزهای غیبت هواداران در ورزشگاه‌ها به آن نیاز دارند.

انتهای پیام/