کد خبر: 1734843
اهدای مدال افتخار IFBB به معاون وزیر ورزش/ علی‌نژاد: میزبانی از مسابقات جهانی ۲۰۲۳ اتفاقی بزرگ است
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، میزبانی رقابت‌های جهانی پرورش اندام را اتفاقی بزرگ دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، عبدالمهدی نصیرزاده، رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام لوح یادبود و مدال افتخاری را که از طرف رافائل سانتونخا، رئیس فدراسیون جهانی پرورش اندام به  معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان تقدیم شده بود، به‌عنوان نماینده و رئیس کمیسیون ورزش‌های دانشگاهی IFBB به مهدی علی‌نژاد اهدا کرد. 

رافائل سانتونخا رئیس IFBB در زمان حضورش در ایران در فروردین ماه سال جاری، نشستی مفید و بسیار پُربار با علی‌نژاد داشت و این لوح و مدال افتخار را به‌عنوان تقدیر فدراسیون جهانی پرورش اندام از توجه ویژه و حمایت های معاون وزیر ورزش و جوانان ایران از رشته بدنسازی و پرورش اندام به او اهدا کرد.

همچنین در جریان نشست رئیس فدراسیون بدنسازی با معاون وزارت ورزش، علی‌نژاد توسط نصیرزاده در جریان جدیدترین فعالیت‌های فدراسیون قرار گرفت. علی‌نژاد با میزبانی ایران از مسابقات قهرمانی جهان 2023 موافقت کرد و در بخشی از صحبت‌های خود اظهار داشت: این میزبانی اتفاق بسیار بزرگی برای ورزش ایران به‌حساب می‌آید.

در بخش دیگری از این جلسه، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان از افتتاح آکادمی IFBB در ایران استقبال کرد و گفت: نصیرزاده هرکجا بوده، منشاء تحولات است و این اتفاقات هم گواه این موضوع است. افتتاح آکادمی می‌تواند برای ایران ارزآوری داشته باشد و باعث می‌شود ارز داخل کشور خارج نشود. این یک گام بسیار مثبت برای فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در راستای دیپلماسی بین‌المللی خواهد بود.

بدنسازی و پرورش اندام , مهدی علی‌نژاد , بدنسازی و پرورش اندام , مهدی علی‌نژاد ,

انتهای پیام/