کد خبر: 1735535
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان خبر داد؛
راهپیمایی خودرویی مردم کرمان در حمایت از مردم فلسطین
حسین انجم شعاع گفت: مردم کرمان امروز عصر با راهپیمایی خودرویی و با فریاد مرگ بر آمریکا و اسرائیل انزجار خود را از رژیم کودک کش صهیونیست نشان خواهند داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسین انجم شعاع رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان در گفتگو با راه آرمان اظهار کرد: امروز جهانیان شاهدند که مردم مظلوم فلسطین در برابر یورش وحشیانه رژیم اشغالگر قدس جانانه ایستاده‌اند و مظلومانه قتل عام می‌شوند، این اتفاقات به طور قطع بشارت آزادی قدس شریف را می‌دهد.

وی گفت: امروز جهانیان شاهد هستند که مردم مظلوم فلسطین در برابر یورش وحشیانه رژیم اشغالگر قدس جانانه ایستاده‌اند و مظلومانه قتل عام می‌شوند، این اتفاقات به طور قطع بشارت آزادی قدس شریف را می‌دهد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان افزود: اتفاق ناگواری که این روزها در فلسطین رخ داده است قلب جهان اسلام و مسلمان و تمام آزادی خواهان را جریحه دار کرده است.

انجم شعاع ادامه داد:  شاهد هستیم در کلیه کشورهای اسلامی و غیر اسلامی از جمله اروپا و آمریکا آن مردمی که دنبال حقیقت و حمایت از نوعدوستی هستند به صحنه آمدند و از مردم ستمدیده فلسطین حمایت کردند.

وی بیان کرد: در کشور ایران هم به عنوان ام القرای جهان اسلام و پایگاه مقاومت اسلامی انتظار این بود که حرکتی در راستای حمایت از فلسطین شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان اذعان کرد: شهر کرمان به عنوان پایتخت مقاومت اسلامی و شهر شهید حاج قاسم سلیمانی که سیدالشهدای مقاومت، کسی که در تجهیز گروه های مقاومت فلسطینی نقش بسزایی داشت و باعث شد که فلسطینیان بجای سنگ از موشک استفاده کنند،  همگام با سایر ملت‌های آزاده جهان عصر امروز ساعت ۱۷ و ۳۰ با راهپیمایی خودرویی و فریاد مرگ بر آمریکا و اسرائیل انزجار خویش را از جنایات رژیم صهیونیستی ابراز داشته و اعلام خواهد کرد که فلسطین تنها نیست.

انجم شعاع خاطرنشان کرد: این راهپیمایی خودرویی با حضور اقشار مختلف مردم از چهارراه پاسداران مقابل حسینیه ثارالله آغاز و از کمربندی شمالی تا گلزار شهدا ادمه خواهد داشت.

وی گفت: سپس اجتماع اقشار مختلف در محل گلزار شهدا در جوار سیدالشهدای مقاومت با سخنرانی  حجت الاسلام مهدی عربپور امام جمعه موقت و قرائت بیانیه ای در راستای محکومیت رژیم غاصب اسرائیل  همراه خواهد بود.

انتهای پیام/