کد خبر: 1736521
استاندار لرستان:
انتخابات شوراها در چهار شهرستان لرستان به صورت الکترونیک برگزار می‌شود
خادمی گفت: انتخابات الکترونیک در شهرستان خرم‌آباد، بروجرد و کوهدشت برگزار خواهد شد و احتمال دارد شهرستان پلدختر نیز با پیگیری به این آمار اضافه شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیرافلاک، سیدموسی خادمی صبح امروز در جلسه هماهنگی ستاد انتخابات استان لرستان که در سالن جلسات استانداری برگزار شد اظهار داشت: استان لرستان آماده برگزاری یک انتخابات سالم بوده و به این منظور همه شرایط لازم فراهم شده است.

وی افزود: بی طرفی برگزارکنندگان انتخابات در انتخابات شوراها و ریاست جمهوری، همچنین عدم استفاده از امکانات دولتی و بیت‌المال در هر بخش به نفع یا برعلیه هر شخص ممنوع بوده و در صورت مشاهده برخورد قانونی لازم انجام خواهد پذیرفت.

خادمی بر لزوم هماهنگی بیشتر بین اعضای هیئت‌های مختلف، رعایت پروتکل‌های بهداشتی مربوط به کرونا و رعایت دستورالعمل‌های تبلیغاتی تاکید کرد و گفت: استفاده از ظرفیت فضای مجازی به جای تبلیغات حضوری مد نظر قرار گیرد.

وی با اشاره به افزایش تعداد صندوق‌های اخذ رای در سطح استان بیان کرد: با توجه به شرایط کرونایی و لزوم عدم تشکیل تجمعات، باید تعداد شعب را افزایش داد که بر همین اساس مقرر شد تعداد شعب حدود ۱۵ درصد نسبت به قبل افزایش پیدا کند که فرمانداران موظف شدند این مهم را انجام دهند تا مردم بتوانند راحت‌تر در انتخابات شرکت کنند.

استاندار لرستان با اشاره به برگزاری انتخابات الکترونیک در سطح استان عنوان کرد: سه شهرستان خرم‌آباد، بروجرد و کوهدشت به صورت الکترونیک انتخابات را برگزار خواهند کرد و احتمال دارد شهرستان پلدختر نیز با پیگیری به این آمار اضافه شود که در این صورت در چهار شهرستان استان انتخابات شوراها به صورت الکترونیک برگزار می‌شود که این موضوع کمک شایانی در سرعت رای‌گیری، شمارش و اعلام نتایج خواهد داشت.

 

انتهای پیام/