کد خبر: 1738033
تداوم رزمایش کمک‌های مومنانه سپاه؛
توزیع ۳۰۰ بسته معیشتی در قالب کمک‌های مومنانه بین نیازمندان سقز
فرمانده سپاه شهرستان سقز از اجرای مرحله هفتم رزمایش کمک‌های مومنانه در این شهرستان با توزیع ۳۰۰ بسته معیشتی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ یوسف معروفی فرمانده سپاه سقز در گفتگو با خبرنگار کُردتودی ضمن تبریک سالروز حماسه فتح خرمشهر و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس اظهار داشت: سپاه در قالب طرح کمک به اقشار ضعیف و نیازمند و در راستای عمل به فرمان رهبر معظم انقلاب بیش از 12 هزار بسته معیشتی بین اقشار ضعیف و آسیب‌دیده این شهرستان توزیع کرده است.

وی با بیان اینکه خانواده های نیازمند توسط پایگاه‌ها، در محلات مختلف شهرستان شناسایی و سازماندهی شده‌اند، افزود: برای هر خانواده یک بسته معیشتی شامل کالاهای اساسی (برنج، روغن، حبوبات، و...) به ارزش ریالی 8 میلیون ریال در نظر گرفته شده است.
 
سرهنگ معروفی اضافه کرد: حدود 100 کارت هدیه هر کدام به مبلغ 300 هزار تومان بین خانواده‌های نیازمند و بی‌بضاعت شهرستان توزیع شده است.
 
وی با اشاره به به حوداث جنگ تحمیلی فتح خرمشهر در عملیات غرور آفرین بیت المقدس را حاصل تبلور روحیه معنویت و استکبارستیزی رزمندگان اسلام عنوان کرد و گفت: فتح خرمشهر بارزترین مصداق اقدام و عمل انقلاب است. 
 
فرمانده سپاه سقز با بیان اینکه این همراهی‌ها موجب همدلی و انسجام بیشتر مردم شده است، افزود: در طول رزمایش کمک‌‌های مومنانه در راستای خدمت صادقانه بتوان کمک‌های بیشتری به نیازمندان صورت گیرد.
 
 
انتهای پیام/