کد خبر: 1738773
مدال آور بازی‌های پارا آسیایی:
مردم در انتخاب اصلح بصیر باشند/ دولت آینده باید گلوگاه فساد را خشک کند
عشرت کردستانی با تأکید بر اینکه امیدواریم رئیس جمهوری با شاخصه های که مقام معظم رهبری فرموده اند روی کار بیاید، گفت: مردم در انتخاب اصلح بصیر باشند و فریب شبکه های معاند و منافقین را نخورند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عشرت کردستانی در گفتگو با راه آرمان؛ با تأکید بر اینکه لزوم حضور حداکثری در انتخابات خرداد ماه به اوج رسیده است، گفت: مردم باید با نهایت بصیرت، آگاهی و شناخت نسبت به این مهم اقدام کنند؛ چرا که شاهد بودیم با انتخابی اشتباه، کشور در بحران بی سابقه ای قرار گرفت؛ بنابراین باید در شرایط کنونی بصیر باشیم و انتخاب صحیحی را انجام دهیم.

این مدال آور بازی های پارا آسیایی اندونزی ادامه داد: متأسفانه بسیاری از شبکه های معاند و دشمنان داخلی و خارجی به مردم القا می کنند که برای اعتراض پای صندوق های رأی حضور پیدا نکنند که این مسئله ضربه بزرگی است که باید به آن توجه شود.

پرچمدار کاروان ایران در پارالمپیک ریو ۲۰۱۶  بیان کرد: ما باید عملکرد داوطلبین سیزدهمین دوره ریاست جمهوری را رصد و بررسی کنیم؛ به عنوان مثال آیت الله رئیسی در مسند قوه قضائیه چه اقداماتی را انجام داده، در زمینه مبارزه با فساد چه کرده و در خصوص اشتغالزایی چه فعالیت هایی داشته است.

وی با تأکید بر اینکه امیدواریم رئیس جمهوری با شاخصه های که مقام معظم رهبری فرموده اند روی کار بیاید، اظهار کرد: مردم در انتخاب اصلح بصیر باشند و فریب شبکه های معاند و منافقین را نخورند.

کردستانی با تأکید بر اینکه دولت آینده باید گلوگاه فساد را خشک و نابود کند، تصریح کرد: امیدواریم تحولات بسیار خوبی ایجاد شود؛ همان گونه که مقام معظم رهبری فرمودند خرمشهرها در پیش است؛ نه در میدان جنگ نظامی، در میدانی که از جنگ نظامی سخت‌تر است.

این مدال آور بازی های پارا آسیایی اندونزی افزود: اولین خرمشهرها، انتخابات است و ما باید دولت انقلابی، مستقل و شجاع را انتخاب کنیم تا بتوانیم تمام مشکلات کشور را کنیم.

پرچمدار کاروان ایران در پارالمپیک ریو ۲۰۱۶  عنوان کرد: شاهد بودیم که فلسطینی ها با مبارزه در مقابل رژیم صهیونیستی چگونه اقدام کردند و این امر موجب پیروزی آنها شد و این نشان می دهد هر چه مقابل دشمن قوی تر بیاستیم، دشمن ناخودآگاه ذلیل خواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه مردم تمامی این مسائل را بررسی کرده و احساسی تصمیم نگیرند، ابراز کرد: سلبریتی ها نیز که با محبت مردم روی کارآمده اند؛ به خاطر منافع شخصی، مردم را به سوی کاندیدایی که در گذشته نیز شرایط را برای مردم سخت کرده اند، سوق ندهند؛ چرا که حق الناس به گردنشان خواهد بود.

کردستانی در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم مردم با بصیرت و آگاه باشند و برای آینده خود ایرانی آباد بسازند تا زمینه ساز ظهور باشد.

انتهای پیام/