کد خبر: 1738871
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور:
سهم بانوان در مشارکت‌افزایی انتخابات، چشمگیر است
حجت‌الاسلام قمی گفت: اگر بانوان به عرصه دعوت به مشارکت در انتخابات وارد شوند، دعوت آن‌ها موثرتر خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، حجت الاسلام محمد قمی ظهر یکشنبه در نشست با بانوان فرهیخته گلستان، اظهارکرد: بانوان بیش از آن چیزی که جدی گرفته شده‌اند، مهم هستند به خصوص در عرصه فرهنگ و این امر حکایت از یک اراده قوی بوده که در سیاست‌های سازمان تبلیغات هم در نظر گرفته شده است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی افزود: بانوان به‌عنوان یک عنصر فرهنگی و گره گشا در مراحل دشوار و سخت، همیشه پای کار بودند و گره های بزرگی به دست آنها باز شده است.

وی اضافه کرد: در برنامه‌های امسال سازمان تبلیغات هم نقش و حضور بانوان بیش از پیش دیده شده و گستره و شمول این جمعیت باید بیش از این باشد.

قمی بیان کرد: اصل این اهتمام در بکارگیری بانوان را باید در طول سال دید و به طور خاص در انتخابات پیش رو که باید بانوان به صورت ویژه ورود کنند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: اگر خانم‌ها در دعوت به مشارکت در انتخابات وارد شوند، دعوت آن ها موثرتر خواهد بود و مشارکت پررونق تری خواهیم داشت.

قمی بیان کرد: فارغ از اینکه چه کسی انتخاب می شود مشارکت در سرنوشت حائز اهمیت است.

وی ادامه داد: زنجیره تواصی به حق و صبوری در مسیر استقامت قله‌ها اگر از زبان خانم‌ها برآید اثرگذاری بیشتری دارد.

قمی گفت: اگر خانم ها به میدان دعوت به مشارکت بیایند مطمئناً بعد از انتخابات هم مراودات و قدرت ارتباطی بیشتری خواهند گرفت و در آینده برای اعتلای استان، توان آن ها بیشتر می‌شود.

 

انتهای پیام/