کد خبر: 1741764
آیت الله رئیسی:
حلقه مفقوده مدیریت کارآمد انقلابی است‌/خوزستان از تبعیض آزرده‎ خاطر است
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت:در شرایطی که خوزستان که می‌تواند قطب کشاورزی، صنایع، گردشگردی و محورهای توسعه یافته باشد اما جوانان ان معطل کار هستند آیا امکانات نیست؟ خیر حلقه مفقوده مدیریت کارآمد انقلابی است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری امشب در ورزشگاه تختی اهواز در جمع مردم اظهار داشت:مردم تحول روزگاری نو را طلب می‌کنند. اولا باید رویکردها و جهت‌گیری‌ها متفاوت شود اساس این تغییر باید عدالتخواهی باشد محور عدالت است مردم با نداشتن می‌سازند، با کمبودها سازگارند اما با بی‌عدالتی سازگار نیستند.

 
وی ادامه داد:حکمرانی دینی در یک جمله، منهای فقر و بعلاوه‌ عدالت است. عدالت باید در لایه‌های مختلف حکومت ملموس باشد. اساس آمدن این طلبه حقیر به این صحنه، عدالت است.
 
 
وی با بیان اینکه عدالت بدون مردم‌سالاری امکان‌پذیر نیست اظهار داشت:با حضور مردم می‌توان عدالت را اجرا کرد، لیقوم‌الناس بالقسط.
 
 
رئیسی تصریح کرد:به تعبیر امام علی جامعه‌ای به عدالت و پاکی می‌رسد، که ضعیف بتواند بدون لکنت حق خود را بیان کند.
 
وی ادامه داد:امروز آنچه شما خوزستانی‌ها را آزرده کرده تبعیض‌هاست. سوال جدی مردم در این خطه آن است که با وجود منابع عظیم نفت و گاز، صنایع فولادی، کشاورزی و نیشکر، همجواری با خلیج فارس و کشورهای دیگر چرا وضعیت چنین است.
 
نامزد انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد:برخی بدخواهان شایعاتی پخش کردند که فلانی می‌خواهد آب کارون را منتقل کند، آب از نیازهای مهم این استان است و باید از آن بهره‌مند شود.
 
وی ادامه داد:در شرایطی که خوزستان که می‌تواند قطب کشاورزی، صنایع، گردشگردی و محورهای توسعه یافته باشد اما جوانان ان معطل کار هستند آیا امکانات نیست؟ خیر حلقه مفقوده مدیریت کارآمد انقلابی است.
 
انتهای پیام/