کد خبر: 1742812
بوشهری‌ها از انتخابات گفتند؛
دشمنان از خلق حماسه ملت ایران وحشت دارند/ به فرد اصلح رای می‌دهیم
با توجه به فرا رسیدن روز انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا، مردم ولایتمدار بوشهر از همدیگر برای حضور در انتخابات دعوت کردند و حماسه دیگری در کارنامه این دیار ثبت خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس؛ لحظه به لحظه شور انتخابات در استان بوشهر در حال افزایش است. مردم این استان با لهجه و گویش‌های مختلف از شمال تا جنوب استان، از شیعه تا اهل سنت برای خلق حماسه‌ای بزرگ در ۲۸ خردادماه لحظه شماری می‌کنند.

مردم استان بوشهر که ملقب به ولایت‌مداری هستند و در کارنامه خود سابقه بیش از دوقرن مقاومت دارند، شانه به شانه نیروهای انقلاب یوم‌الله دوباره‌ای ایجاد خواهند کرد که تغییر به نفع مردم باشد.

با توجه به افزایش مشارکت مردم استان، گفت و گوی میدانی با برخی شهروندان بوشهری ترتیب دادیم که در ادامه می‌خوانیم.

این گفت و گو حول این محور که آیا در انتخابات شرکت می‌کنید یا خیر، خواهد بود.

همه دشمنان از خلق حماسه ملت ایران وحشت دارند

امیر حسین شجاعی در پاسخ به سوال خبرنگار سپاس در خصوص حضور در انتخابات ۱۴۰۰، اظهار کرد: قطعا در انتخابات شرکت خواهم کرد و به کسی رای می‌دهم که در مناظرات بهترین برنامه را داشت و اهانتی به سایر نامزدهای انتخاباتی نکرد.

این مسافربر بوشهری افزود: حضور در انتخابات و مشارکت حداکثری در روز ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۰، نشان از قدرت ملت جمهوری اسلامی ایران است. حضور مردم در صحنه حساس انتخابات همه دشمنان و کشورهای ابرقدرت جهان را وحشت زده می‌کند.

وی با دعوت از شهروندان، بیان کرد: از همه مردم استان بوشهر و هموطنان عزیز در همه نقاط جهان درخواست می‌کنم در انتخابات شرکت کنند و بهترین انتخاب را داشته باشند. اگر انتخابات ریاست جمهوری مهم نبود، دولت‌های معاند غربی خودشان را به آب و آتش نمی‌زدند تا این حماسه پرشور برگزار نشود.

به کسی رای خواهیم داد که اصلح‌ است

فاطمه محمدی کسبه بوشهری در گفت و گو با سپاس بیان کرد: روز ۲۸ خردادماه حماسه دیگری را خلق خواهیم کرد و امیدوارم فردی به عنوان رئیس جمهور توسط مردم انتخاب شود، که کارنامه‌ی او کاملا مشخص و مردم نسبت به آن آگاهی کامل دارند.

این کسبه بوشهری تصریح کرد: امروز دشمنان داخلی و خارجی در تلاش هستند تا به هرشکلی انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ را با چالش‌های جدی مواجه کنند. اما مردم ولایتمدار بوشهر حضور حداکثری خواهند داشت و همه سلیقه و گرایش‌ها در کنار هم رای به اصلح‌ترین فرد خواهند داد.

حضور در انتخابات نشان از اقتدار ملی است

مهرداد زنده‌بودی شهروند بوشهری در گفت و گو با سپاس اظهار کرد: قطعا در انتخابت شرکت می‌کنم. به گفته مقام معظم رهبری حضور مردم در انتخابات یکی از مهمترین مظاهر اقتدار ملی است.

این فروشنده مواد لبنی در بوشهر افزود: یکی از پایه های اقتدار ملی حضور در حصنه‌های سرنوشت ساز مانند انتخابات است و برای چهار سال سرنوشت خود را انتخاب کنند.

اگر فرد نالایق انتخاب کنیم دچار بحران خواهیم شد

سید حسین حسینی تعمیرکار کامپیوتر در بوشهر با اشاره به اینکه در انتخابات شرکت می‌کنم، گفت: من در انتخابات شرکت می کنم و این را وظیفه ی خود می دانم؛ چرا که سرنوشت کشور و مردم ما در گرو انتخاب ماست.

حسینی افزود: هر کشور یک نقطه‌ی عطف در حیات و حرکت خود به سمت آرمان‌هایش دارد. یکی از نقاط عطفی که کشور عزیز ما جمهوری اسلامی ایران دارد انتخابات است که در آن فرد یا افرادی وارد سیستم اجرایی کشور خواهند شد که کشور را بر روی کاغذ چهار سال و در عمل می تواند ده‌ها سال به جلو یا عقب سوق دهد.

این شهروند بوشهری بیان کرد: انتخابات ریاست جمهوری مهم ترین و کلیدی ترین انتخابات کشور است. فرد منتخب برای چهار سال بیشترین اختیارات را در اداره کشور دارد. رئیس جمهور از نظر جایگاه نفر دوم کشور است. به نوعی رییس جمهور را می توان همه کاره‌ی کشور در حوزه اجرایی دانست.

وی تصریح کرد: اگر ما در انتخابات شرکت نکنیم و شخصی وارد قوه مجریه شود که شایسته این جایگاه نباشد، مانند هشت سال گذشته نه تنها زندگی روزمره‌ی خود و هموطنانمان با چالش‌های جدی روبرو می شود، بلکه آینده‌ ایران را نیز با تهدید های جدی مواجه خواهد کرد.

حسینی تاکید کرد: امروز همه ما وظیفه و مسئولیت داریم که ضمن شرکت در انتخابات، به فرد اصلح رای دهیم و بکوشیم انتخاب درستی داشته باشیم.

 

انتهای پیام/