کد خبر: 1743328
ادامه تصویربرداری فصل چهارم سریال «از سرنوشت»
تاکنون بیش از ۳۰ درصد از فصل چهارم «از سرنوشت» به تصویر کشیده شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ پس از استقبال بینندگان از ۳ فصل گذشته سریال تلویزیونی «از سرنوشت» و به پیشنهاد مدیران شبکه دو، گروه سازنده این مجموعه تصمیم به ساخت فصل دیگری از آن گرفتند.

فصل چهارم «از سرنوشت» با قصه‌ای پرهیجان و دراماتیک و با محوریت تولید ملی، حمایت و مانع زدایی‌ها، با بهره گیری از استعداد‌های جوان و چهره‌های جدید بازیگری، در گروه فیلم و سریال شبکه ۲ سیما ساخته می‌شود.

طبق نظرسنجی‌های به عمل آمده از مخاطبان این سریال که درصد بالایی از آن را جوانان تشکیل داده اند، یکی از توفیقات اصلی این مجموعه ضمن داشتن فیلمنامه قوی به قلم محمدمحمود سلطانی و روح الله صدیقی، کارگردانی سید محمدرضا خردمندان و تهیه کنندگی اکبر تحویلیان و بهره گیری از چهره‌های جدید بازیگری برای ایفای نقش‌های اصلی سریال است. این نگرش در ساخت فصل جدید این مجموعه نیز در دستور کار گروه تولید قرار گرفته است.

تاکنون بیش از ۳۰ درصد از فیلمنامه فصل چهارم «از سرنوشت» به تصویر کشیده شده و این روزها گروه تولید در محله پونک در حال تصویربرداری هستند.

علاوه بر بازیگران فصل‌های قبل، تعداد زیادی از هنرمندان کشور در فصل جدید «از سرنوشت» به ایفای نقش پرداخته اند که تا این لحظه ساناز سعیدی، سولماز غنی، نگین صدق گویا و رضا بنفشه خواه مقابل دوربین خسرو دادگر مرام، مدیر تصویربرداری این سریال رفته اند.

انتهای پیام/