کد خبر: 1744300
فرماندار شهرستان فاروج:
شرکت در انتخابات تکلیف شرعی و وظیفه ملی ماست
ابوالحسن نجفی گفت: تعبیر مقام معظم رهبری از انتخابات نشان از اهمیت بالای آن است مضاف بر اینکه شرکت در انتخابات هم یک تکلیف شرعی و هم یک وظیفه ملی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصراترک در فاروج، ابوالحسن نجفی فرماندار شهرستان فاروج گفت: مقام معظم رهبری انتخابات را لیله القدر نظام تعبیر کرده‌اند،  شب قدری که برای ما  بهتر از هزار سال است و  این تعبیر نشان از اهمیت بالای آن است مضاف بر اینکه شرکت در انتخابات هم یک تکلیف شرعی و هم یک وظیفه ملی است.

نجفی گفت: از ابتدای صبح که انتخابات در فاروج همزمان با سایر نقاط کشور آغاز شده با استقبال خوبی روبرو شده و از سایر مردم هم خواهشمندم در  ساعت ابتدایی و طول روز جهت شرکت در انتخابات حضور پیدا کرده و رای دهی را به ساعات آخر موکول نکنند.

وی افزود: در ساعات پایانی به دلیل ازدحام جمعیت امکان ایجاد صف وجود دارد لذا برای پیشگیری از شیوع کرونا زمان حضور در شعب را به ساعات پایانی موکول نکنند.

فرماندار فاروج در پایان اظهار داشت: از همین جا هم از همه شهروندان  فاروجی دعوت می‌کنم تا با حضور پای صندوق های رای، بیمه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را رقم بزنند.

انتهای پیام/