کد خبر: 1746859
برگزاری دوره‌های مهارت‌افزایی "تالی" در البرز
"تالی" به معنی آینده‌نگری است و نوجوانان البرزی با شرکت در این دوره‌ها؛ تخصص تولید، تدوین فیلم و محتوای سمعی و بصری را پیدا کرده و می‌توانند به صورت خودجوش فعالیت کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "تیتریک اولین کلاس از کارگاه های مهارت افزایی با حضور جمعی از نوجوانان استانی در قالب طرح تالی در حوزه هنری البرز برگزار شد.

"تالی" به معنی آینده نگری است و نوجوانان البرزی با شرکت در این دوره ها؛ تخصص تولید، تدوین فیلم و محتوای سمعی و بصری را پیدا کرده و می توانند به صورت خودجوش فعالیت کنند.
 
در این کارگاه ها نوجوانان مستعد پس از یک مرحله استعدادیابی وارد این دوره‌ها می شوند و در سه حوزه گرافیک، تدوین و تصویربرداری آموزش می بینند.
 
هر کدام از این دوره ها ۲۰ جلسه است که ۱۰ جلسه به صورت کلاسیک و با حضور استاد و ۱۰ جلسه دیگر به صورت کارگاهی و توسط مشاور برگزار می شود.
 
هادی بهرامیان لیسانس فیلمنامه نویسی از دانشگاه سوره استاد دوره آغازین این کارگاه ها  است. او تدوینگر و مستندساز است و "آقای نخست وزیر" ساخته محمدرضاامامقلی را تدوین کرده است.
 
هدف از برگزاری این دوره شناسایی استعدادهای برتر هنری و استفاده از پتانسیل این استعدادها برای تولید محتوای هنری بصری و تصویری حوزه هنری است.
 
این دوره ها با ظرفیت محدود برای اولین بار در البرز در حال برگزاری است و اطلاع رسانی این دوره ها از طریق پیچ رسمی حوزه هنری انجام گرفته است.
 
در کلاس های آموزش تدوین هنرجویان مهارت های لازم جهت کار با نرم افزار پریمیر را کسب می کنند. آموزش تدوین بسیار کارآمد است و امروزه در بسیاری از امور مورد استفاده قرار می گیرد.
 
شما به عنوان یک فردی که قصد تهیه و ویرایش فیلم را داشته باشید قطعا به نرم افزار پریمیر نیازمند خواهید بود، همواره در تمامی کلاس های آموزش تدوین از نرم افزار پریمیر به عنوان قدرتمندترین نرم افزار ادیت فیلم یاد می شود.
 
تمامی فیلم های سینمایی، سریال ها، تیزرهای تبلیغاتی، کلیپ ها، کلیپ های عروسی و… همه و همه توسط نرم افزارهای مختلف تدوین می شود و این چیزی که ما آن را مشاهده می کنیم حاصل تغییرات بسیاری می باشد که در این دوره نوجوانان استانی تمام این فنون را آموزش می بینند.
 
در زیر عکس های مربوط به این دوره را می بینید:
 
 
 
انتهای پیام/