کد خبر: 1749761
معضلی که در تابستان به اوج رسید؛
قطعی و افت فشار آب دامنگیر مردم محمدشهر شد/ حفر چاه جدید برای مصرف خانگی تا پایان تیرماه
قطعی و افت فشار آب در ساعاتی از شبانه روز، وضعیت زندگی را برای ساکنان محمدشهر درگرمای تابستان و شرایط سخت مقابله با بیماری کرونا دشوار کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، قطعی و افت فشار آب در ساعاتی از شبانه روز، وضعیت زندگی را برای ساکنان محمدشهر درگرمای تابستان و شرایط سخت مقابله با بیماری کرونا دشوار کرده است.

یکی از شهروندان کوچه حافظ محمدشهر در گفتگو با خبرنگار تیتریک، می گوید؛ دو ماه است که تانکر داریم اما آبی برای پر کردن این مخازن و مصرف مردم وجود ندارد.
 
خانم دیگری می گوید؛ ما شبانه روز یک ساعت آب داریم، شاید خودمان بتوانیم تحمل کنیم اما فرزندانمان را نمی توانیم در این شرایط بیماری کرونا مدیریت کنیم.
 
شهروندان کماکان پیگیر رفع مشکل مذکور از طرف مسئولین هستند و می گویند مراجعه کرده ایم اما جواب قانع کننده ای به ما نداده اند.
 
متاسفانه قطعی برق هم طی روزهای اخیر مزید بر علت شده و آبفای محمد شهر را بر آن داشته است تا درصدد رفع مشکل بربیایند.
 
فلاح کارشناس شبکه بهره برداری شبکه آب در گروه با خبرنگار تیتریک، می گوید؛ در حال حاضر عملیات عمرانی حفر چاه جدید ۳۶ انجام می شود چرا که چاه قبلی از مدار خارج شد.
 
شاپوری مسئول آبفای محمدشهر هم به خبرنگار تیتریک می گوید؛ ضرب العجلی مناطقی که تحت پوشش چاه های مذکور بوده اند از طریق دیگر مناطق تامین اب شده اند.
 
با تلاش همکاران ما تا پایان تیرماه چاه جدید وارد مدار شده و شرایط بهبود پیدا می کند، البته در حال حاضر ۲۳ حلقه چاه آب مصرفی جمعیت ۱۵۰ هزار نفری محمد شهر را تامین می کنند.
 
امیدواریم با سرعت بخشی در حفر چاه های جدید شهروندان محمدشهری در فصل گرما، افت فشار و قطعی آب کمتری را پیش رو داشته باشند.
 
 
 
 
انتهای پیام/