کد خبر: 1749837
مانیتورینگ؛
آمریکا و اسرائیل غنی سازی هسته ای را قاتل مذاکرات می دانند
شبکه های مجازی اغلب وقت ما را بیهوده می گیرند و در نهایت چیزی عایدمان نمی شود، مسیر درست این است که از این شبکه ها به صورت هدفمند استفاده کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "تیتریک"؛ شبکه های مجازی اغلب وقت ما را بیهوده می گیرند و در نهایت چیزی عایدمان نمی شود، مسیر درست این است که از این شبکه ها به صورت هدفمند استفاده کنیم.

در اینجا تعدادی از اخبار جهان را به اختصار به اطلاع شما می رسانیم:

 

"تاکر کارلسون" ستون نویس، مجری تلویزیون و روزنامه نگار آمریکایی طی توئیتی اعلام کرد که روز گذشته خبرنگاری با وی تماس گرفته و به وی اطلاع داده که سازمان امنیت ملی (NSA) ایمیل های او را فاش کرده و به روزنامه نگاران داده است.

آنها مجاز به جاسوسی از شهروندان آمریکایی نیستند. دولت آمریکا برای ساکت کردن روزنامه نگاران جاسوسیِ آنها را می کند.

 

شهروند آمریکایی طی توئیتی نوشت: فقط رژیم صهیونیستی حق توسعه سلاح های هسته ای را دارد؟ فقط آمریکا این حق را دارد؟ تنها روسیه، چین، انگلیس، فرانسه و ... این حق را دارند؟

ایران نمی تواند همین کار را انجام دهد؟ چرا؟ چه کسی شما را رئیس کره زمین کرده است؟؟

ترامپ کسی بود که توافق را نقض کرد و به جهان نشان داد که آمریکا نمی تواند روی حرف خود بماند.

 

رسانه صهیونیستی به زبان اسپانیولی نوشت: خاموشی های ایران باعث می شود تا روزشمار نابودی رژیم صهیونیستی متوقف شود.

شمارش معکوس رسمیِ نابودی اسرائیل توسط رژیم اسلامی در ایران به دلیل کمبود برق متوقف شده است.

 

روزنامه صهیونیستی تایمز آو اسرائیل نوشت: آمریکایی ها و اروپایی ها هشدار می دهند که به دلیل برنامه های افزایش غنی سازی، مذاکرات هسته ای در خطر است.

واشنگتن هشدار می دهد که تهران به توافق هسته ای خود که شرایط را تا پای جنگ برده خاتمه دهد. انگلیس، فرانسه و آلمان به دنبال آخرین اقدامات ایران برای نقض پیمان هسته ای ۲۰۱۵ (غنی سازی اورانیوم)، نگرانی شدید خود را ابراز داشتند و گفتند که این امر می تواند بازگشت به مذاکرات با هدف احیای توافق هسته ای ۲۰۱۵ را پیچیده کند.

 

"ویلمر لئون" مقاله نویس و دانشمند سیاسی با تأکید بر اینکه واشنگتن هیچ تمایلی برای بازگشت به برجام ندارد گفت: اگر برنامه هسته ای ایران یک مشکل است، پس برنامه هسته ای رژیم صهیونیستی باید روز میز باشد.

 

رسانه هندی ORF ادعا کرد: دامنه جنگ های پنهانی رژیم صهیونیستی و ایران به داخل ایران، سوریه یا عراق محدود نیست، بلکه دریایی بیکران است. به طوری که برخی از حوادث علیه کشتی های ایرانی به اسرائیل نسبت داده می شود.

 

"ریچارد پرل" مشاور سابق بوش و از سیاستگذاران اصلی سیاست خارجی و دفاعی کاخ سفید: رژیم صهیونیستی باید در صورت لزوم آماده جنگ مستقیم با ایران باشد.

انتهای پیام/