کد خبر: 1750753
سردار پاکپور:
هیچ مشکلی در امنیت مرزهای ایران وجود ندارد
فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: تمامی مرزهای کشور از رصد اطلاعاتی بالایی برخوردارند و هر حرکتی که به قصد ناامن کردن ایران اسلامی و مناطق پیرامونی کشور باشد از سوی نیروهای مسلح پاسخ قاطع در پی خواهد داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛سردار محمد پاکپور امروز در در ادامه سفر به مرز دوغارون و بازدید از یگانهای عملیاتی مستقر در این معبر زمینی اظهارکرد: هیچ مشکلی در امنیت مرزهای ایران وجود ندارد و درحال حاضر تمامی مرزهای شرقی و مشترک ایران با افغانستان در امنیت و آرامش کامل است.

فرمانده نیروی زمینی سپاه  افزود: باتوجه به اتفاقاتی که طی چند روز گذشته در آنسوی مرزهای ایران و در کشور افغانستان افتاده بازدید از یگان‌های مستقر در گذرگاه زمینی دوغارون به منظور بررسی توان و آمادگی نیروهای مسلح در این نقطه از کشور انجام شد.
وی ادامه داد: باتوجه به برخی جنگ‌های داخلی در کشور افغانستان، در حال حاضر اتفاق خاصی در مرزهای مشترک ایران با این کشور رخ نداده و امنیت و آرامش کامل در تمامی مرزهای شرقی و مشترک با کشور افغانستان برقرار است.
سردار پاکپور با بیان اینکه با تحرکات و اتفاقات چند روز گذشته در افغانستان امکان دارد برخی اشرار و قاچاقچیان از این فرصت سوء استفاده کرده و به عناوین مختلف وارد خاک جمهوری اسلامی ایران شوند، از برخورد سخت و قاطع نیروهای مسلح مستقر در مرزهای شرقی با آنها خبر داد.
فرمانده نیروی زمینی سپاه تصریح کرد: تمامی مرزهای کشور از رصد اطلاعاتی بالایی برخوردارند و هر حرکتی که به قصد ناامن کردن ایران اسلامی و مناطق پیرامونی کشور صورت پذیرد، از سوی نیروهای مسلح پاسخ قاطع در پی خواهد داشت.
گفتنی است؛ سردار پاکپور در سفر امروز به شهرستان تایباد و مرز دوغارون با برخی علمای اهل سنت این شهرستان دیدار کرد، بازدید از نقطه صفر مرزی ایران و افغانستان از دیگر برنامه های سفر سردار پاکپور به گذرگاه زمینی دوغارون بود.
 
انتهای پیام/