کد خبر: 1756778
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تاکید کرد؛
لزوم تسریع در واکسیناسیون ایثارگران
اوحدی گفت: لازم است پیگیری‌ های لازم برای افزایش سرعت واکسیناسیون ایثارگران عزیز در برابر بیماری کرونا انجام شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  سعید اوحدی امروز در جلسه شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران تأکید کرد: مشکلات و مسائل مربوط به ایثارگران باید در حوزه‌های تخصصی نیز تفکیک شوند و به عنوان مثال مشکلات خانم‌های ایثارگر باید به صورت مجزا احصا و مورد بررسی قرار بگیرند تا با سرعت بهتری برطرف شوند.

 
وی افزود: بانوان ایثارگر اعم از مادران، فرزندان و همسران گرامی شهدا، همسران جانبازان و آزادگان نیز سختی‌ها و مشکلات زیادی را متحمل شده‌اند و سهم بسیار مهمی در فداکاری‌ها و ایثارگری‌های عزیزان خود دارند.
 
معاون رئیس جمهور با تأکید بر ضرورت تسریع در روند واکسیناسیون ایثارگران در برابر بیماری کرونا گفت: با شیوع موج جدید بیماری کرونا و نوع جدید این ویروس شاهد افزایش میزان سرایت آن هستیم و لازم است پیگیری‌های لازم برای افزایش سرعت واکسیناسیون ایثارگران عزیز در برابر این بیماری انجام شود.
 
اوحدی با اشاره به برگزاری جلسه هیئت امنای بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: با وجود تمام سختی‌ها و مشکلات مقدمات برگزاری جلسه هیئت امنای بنیاد شهید و امور ایثارگران مربوط به سال ۱۳۹۹ مهیا شد و در این مسیر شاهد تلاش‌های شبانه‌روزی بسیاری از عزیزان و همکاران بودیم. به عنوان نمونه تنها در مجموعه سازمان اقتصادی کوثر مجامع بیش از ۴۰ شرکت برگزار شد که کاری بسیار فشرده بود و انجام آن نشان‌دهنده ظرفیت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران بود.
 
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: خوشبختانه در صورت‌های مالی مشکلی وجود نداشت و گزارش صورت‌های مالی بنیاد شهید و امور ایثارگران مطلوب ارزیابی شد.
 
انتهای پیام/