کد خبر: 1765937
رییس شورای شهر بجنورد در پاسخ به شائبه ها اعلام کرد:
مدارک شهردار منتخب بجنورد تایید شد/منتظر تصمیم وزارت کشور هستیم
رییس شورای شهر بجنورد گفت: مدارک رحمانی مطلق، شهردار جدید بجنورد به پیوست نامه به فرمانداری بجنورد ارسال شد که این مدارک تایید شدند و در حال حاضر مراحل اداری تایید وی در وزارت کشور در حال انجام است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  عصراترک، جمشید عین بیگی، رییس شورای شهر بجنورد امروز در جلسه رسمی این شورا درباره شائبه های مطرح شده در رسانه و فضای مجازی استان در مورد اینکه آیا شهردار منتخب به وزارت کشور معرفی شده و یا خیر؟ اظهار کرد: شورای شهر دوره ششم بجنورد پس از آغاز به کار رسمی فعالیت خود، نسبت به برگزاری جلسات برای انتخاب شهردار بجنورد از میان نامزدهایی که اعلام آمادگی کرده بودند، اقدام کرد.

عین بیگی گفت: تمامی رزومه و برنامه های این نامزدها مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفتند و در نهایت این شورا با هشت رای مثبت نامزد نهایی (رحمانی مطلق) را به عنوان شهردار جدید بجنورد انتخاب کرد.

وی عنوان کرد: مصوبه انتخاب نهایی شهردار جدید بجنورد به فرمانداری بجنورد، استانداری و وزارت کشور ارسال شد.

رییس شورای شهر بجنورد افزود: این مصوبه مورد تایید کمیته تطبیق فرمانداری بجنورد قرار گرفت.

وی همچنین گفت: مدارک مثبته شهردار جدید بجنورد به پیوست نامه به فرمانداری بجنورد نیز ارسال شد که مدارک مورد تایید قرار گرفتند.

رییس شورای شهر بجنورد در خاتمه با بیان اینکه مراحل اداری تایید این شهردار منتخب در وزارت کشور در حال انجام است، خاطر نشان کرد: در حال حاضر منتظر هستیم که وزارت کشور شهردار معرفی شده را تایید و حکم او را ابلاغ کند.

انتهای پیام/قهرمانی