کد خبر: 1766128
معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان شمالی اعلام کرد؛
نیاز جدی بانک امانات تجهیزات پزشکی هلال احمر به اکسیژن ساز/نیکوکاران یاری کنند
محمد رحمتی گفت: مراجعه روزانه مردم به بانک امانات تجهیزات پزشکی جمعیت هلال احمر استان برای دریافت دستگاه های اکسیژن ساز و کپسول اکسیژن بین 10 تا 20 نفر است، گفت: این بانک امانات به تامین دستگاه های بیشتری از اکسیژن ساز و کپسول اکسیژن نیاز دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد رحمتی، معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان شمالی در گفت و گو با عصراترک اظهار کرد: تا به کنون با مشارکت و همیاری نیکوکاران، برای بانک امانات تجهیزات پزشکی جمعیت هلال احمر استان بیش از 100 دستگاه کپسول اکسیژن همچنین 30 دستگاه اکسیژن ساز خریداری و تهیه شده است.

رحمتی افزود: از این تعداد یاد شده، 60 دستگاه کپسول اکسیژن و سه دستگاه اکسیژن ساز طی 16 روز گذشته به مبلغ 500 میلیون تومان برای این بانک خریداری و تهیه شد.

وی تصریح کرد: این دستگاه ها به صورت رایگان به مراجعان تحویل و پس از استفاده پس گرفته می شوند.

با این وجود، معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان شمالی با یادآوری این مطلب که روزانه تعداد مراجعان برای دریافت این دستگاه ها از این بانک امانات تجهیزات پزشکی بین 10 تا 20 نفر هستند که حتی در هفته جاری نیز 30 نفر در نوبت دریافت این دستگاه ها قرار داشتند، تصریح کرد: این بانک هنوز به تامین دستگاه های بیشتری از اکسیژن ساز و کپسول اکسیژن نیازمند است.

وی افزود: تامین دستگاه اکسیژن ساز در اولویت نیاز این بانک است تا بتوان به مراجعان بیشتری پاسخ داد.

رحمتی خواستار شد: نیکوکاران، این بانک را در تامین دستگاه های اکسیژن ساز و کپسول اکسیژن یاری کنند.

انتهای پیام/قهرمانی