کد خبر: 1767573
فرمانده سپاه جوادلائمه(ع)خراسان شمالی:
کارجهادی و ترویج فرهنگ اشتغال و تلاش از رسالت های بسیج است
سردار اسماعیل فرجی با بیان اینکه باید بسیجیان به دنبال کار جهادی و ترویج فرهنگ اشتغال و تلاش باشند، گفت: بسیجی با شناخت اولویت ها و ضرورت های هر منطقه در خدمت به مردم باید حضور تعیین کننده ای داشته باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  عصراترک، سردار اسماعیل فرجی، فرمانده سپاه جوادالائمه(ع) استان خراسان شمالی امروز در جمع ائمه جماعت ، فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج و اهالی منطقه گیفان گفت: دشمنان انقلاب اسلامی از دیرباز به دنبال القاء ناکارآمدی نظام بوده و تمام توان خود را برای نابودی انقلاب اسلامی به کار گرفته اند.

 

وی ادامه داد: جنگ هشت ساله ، فتنه های مختلف ، تحریم ها و تهدیدها در راستای مقابله همه جانبه دشمن دربرابر نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است.

 

فرمانده سپاه جوادالائمه(ع) استان خراسان شمالی اظهار کرد: دشمن به دنبال تحمیل جنگ هوشمندانه در داخل و خارج از کشور است ، تا پشتوانه های انقلاب اسلامی را متزلزل و نابود کند.

 

این مقام مسئول اضافه کرد: تنها راه حفظ انقلاب و نظام مقدس اسلامی ، تاسی به فرهنگ ایثار و شهادت ، تبیین و ترویج آن در جامعه است و همه بسیجیان در این زمینه باید پرچمدار باشند.

 

سردار فرجی به افتخارات بسیج در دوران انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: تفکر بسیجی بن بست شکن است و ما را به  سمت رشد و توسعه هدایت کرده و به پیشرفت می رساند .

 

وی با بیان اینکه باید بسیجیان به دنبال کار جهادی و ترویج فرهنگ اشتغال و تلاش باشند، ادامه داد: با شناخت اولویت ها ، ضرورت ها در هر منطقه بایستی به مردم خدمت رسانی و در همه عرصه ها حضور تعیین کننده ای داشته باشند.

 

فرمانده سپاه خراسان شمالی اولویت ماموریت های استان را کمک و خدمت رسانی به مردم عنوان کرد و افزود: سپاه و بسیج علاوه بر دفاع از انقلاب و دستاوردهای آن ماموریت بزرگتری دارد و آن هم  کمک و خدمت رسانی به مردم استان و تمام آزادی خواهان جهان است.

 

سردار فرجی یکی از نمونه های کمک و خدمت رسانی به مردم را طرح شهید حاج قاسم سلیمانی برشمرد و گفت: بسیجیان در قالب طرح شهید سلیمانی در 3 فازحمایتی ، مراقبتی و نظارتی فعالیت دارند که در فاز اول ، بیمار یابی ، انجام تست کرونا و حمایت از بیماران کرونایی  و اهدا بسته مواد غذایی به خانواده های نیازمند است.

 

وی خاطرنشان کرد: در فاز دوم طرح شهید سلیمانی تیم های مراقبتی حضور داشته که در بیمارستان ها و مراکز درمانی به خدمت رسانی به بیماران و کمک به کادر درمان مشغول هستند.


انتهای پیام/