کد خبر: 1768650
مدیرکل راهداری استان کرمانشاه:
بازارچه پرویزخان۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد
فریبرز کرمی گفت: معاونت فنی اداره کل راهداری و حمل و نقل استان کرمانشاه درصدد تکمیل ۱۶پروژه است و پروژه بازارچه پرویزخان با ۷۰درصد پیشرفت فیزیکی در قصرشیرین یکی از آن پروژه ها است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فریبرز  کرمی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد اظهار داشت:معاونت فنی اداره کل راهداری و حمل و نقل استان کرمانشاه درصدد تکمیل ۱۶پروژه است.

وی افزود: پروژه عملیات لوله گذاری برای فضای سبز و دفع آب‌های سطحی و تصفیه آن به همراه خرید تاسیسات مربوطه در پایانه های مرزی خسروی و پرویزخان با ۲۰درصد پیشرفت فیزیکی در شهرستان قصرشیرین از جمله پروژه های در دست اقدام است.

کرمی پروژه بازارچه پرویزخان با ۷۰درصد پیشرفت فیزیکی در قصرشیرین، روکش آسفالت پاوه-نوسود با ۳۵درصد پیشرفت فیزیکی در پاوه و تقاطع غیرهمسطح ایوان به گیلانغرب با ۸۰درصد پیشرفت فیزیکی را از دیگر پروژه های مذکور خواند.

وی عنوان کرد: همچنین تکمیل زونهای دوم، سوم و چهارم محوطه پایانه مرزی پرویزخان به همراه تکمیل دیوار محوطه با ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی از دیگر پروژه های این اداره کل است.

کرمی بیان کرد: می توان به پروژه تعمیر، تعریض و محوطه پایانه مرزی سومار با ۲۵درصد پیشرفت فیزیکی، احداث راهدارخانه سرپلذهاب و دالاهو هریک با صد درصد پیشرفت فیزیکی و راهدارخانه اسلام آبادغرب با ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی اشاره کرد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: علاوه بر احداث ساختمان نگهبانی و محوطه سازی راهدارخانه سرپلذهاب با ۲۰درصد پیشرفت فیزیکی، احداث فونداسیون و اسکلت پاسگاه پلیس راه پاوه-روانسر با ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی نیز در دست اقدام است.

وی افزود: تهیه، نصب و راه اندازی یک دستگاه مخزن هوایی در پایانه مرزی شیخ صله و در پایانه مرزی شوشمی هریک با ۴۰درصد پیشرفت فیزیکی از دیگر پروژه های در دست اقدام هستند.

کرمی همچنین از تکمیل پروژه برق رسانی به راهدارخانه هجیج با ۲۰درصد پیشرفت فیزیکی و پروژه های خرید باکس ۵.۲متری جهت تعریض پایانه مرزی شوشمی و پایانه مرزی شیخ صله هریک با ۵۰درصد پیشرفت فیزیکی خبر داد.

 

انتهای پیام/