کد خبر: 1768733
فرمانده ناحیه بسیج عشایری لرستان:
۶ باب منزل محرومان در لرستان احداث شد
رستمی گفت: ۶ باب منزل محرومان در استان ساخته شده که تا نیمه دوم مهر ماه تحویل داده می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سیاوش رستمی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: یکی از اقدامات بسیج و سپاه محرومیت زدایی است که در این راستا شش باب منزل مسکونی مددجویان به همت بسیج و سپاه ساخته شده که تا نیمه دوم مهرماه به مددجویان تحویل داده می شود.

وی افزود: علاوه بر این نیز احداث چند کانال آب بر، منبع آب، سرویس های بهداشتی و حمام، تعمیر منازل مسکونی محرومان از دیگر اقداماتی است که در دستور کار قرار دارند.

فرمانده ناحیه بسیج عشایری لرستان از توزیع بسته های نوشت افزار در بین دانش آموزان نیازمند خبر داد و گفت: با توجه به فصل بازگشایی مدارس، بیش از ۲۰۰ بسته لوازم التحریر تهیه و در بین دانش آموزان نیازمند عشایری توزیع خواهد شد که علاوه بر توزیع نوشت افزار، بسته های معیشتی نیز تهیه و توزیع می گردد.

رستمی با بیان اینکه همزمان با هفته بسیج ۳۰ عنوان برنامه برگزار خواهد شد، گفت: دیدار با خانواده شهدا، غبار روبی گلزار شهدا، تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس، برگزاری نشست های بصیرتی و برگزاری مسابقات ورزشی بخشی از برنامه های هفته دفاع مقدس در استان می باشد.

وی بیان کرد: همچنین برگزاری کارگاه های آموزشی برای زنان سرپرست خانوار، تجلیل از مدافعان سلامت، برپایی نمایشگاه، اجرای مسابقه داستان نویسی و برگزاری همایش ریش سفیدان و معتمدان از دیگر برنامه های این هفته بوده که اجرا می شوند.

انتهای پیام/