کد خبر: 1769205
سخنگوی شورای شهر تهران :
صحن علنی شورای شهر فردا برگزار نمی شود
سخنگوی شورای شهر تهران گفت: جهت توجه ویژه به کمیسیون‌های تخصصی شورا صحن علنی شورای شهر فردا تشکیل نمی‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛علیرضا نادعلی سخنگوی شورای شهر تهران، درباره جلسه هم‌اندیشی امروز شورای شهری‌ها اظهار داشت: از صبح امروز جلسه هم‌اندیشی میان اعضای شورای ششم شهر تهران برگزار شد و  مهدی چمران با حال مساعد و خوب در این جلسه حضور داشتند.

وی با بیان اینکه موضوعات مختلفی در جلسه هم‌اندیشی امروز مورد بحث و گفت‌وگو قرار گرفت گفت: در تلاش هستیم تا کمیسیون‌های تخصصی را فعال‌تر کنیم چرا که پیش از این پیگیر موضوعاتی مانند انتخاب شهردار و تشکیل کمیسیون‌ها و انتخاب اعضای آن بودیم.
 
سخنگوی شورای شهر تهران گفت: فردا صحن علنی شورای شهر برگزار نمی‌شود چرا که در جلسه هم‌اندیشی تصمیم گرفتیم برنامه برای تقویت کار کمیسیون‌ها باشد تا از این طریق خروجی بهتری را هم در صحن شورا شاهد باشیم.
 
نادعلی گفت: جلسه علنی صحن شورا سه‌شنبه هفته جاری برگزار می‌شود و نمی‌خواهیم به طور کلی جلسات را هفته‌ای یکبار برگزار کنیم و نگاه‌مان همچنان دو جلسه از صحن شورا طی هر هفته است. 
 
وی در پاسخ به این پرسش که آیا موضوع انتصابات در شهرداری در جلسه هم‌اندیشی مورد بحث و گفت‌وگو قرار گرفته است گفت:‌خیر، امروز این مسأله جزو سرفصل‌های ما در جلسه قرار نداشت.
 
انتهای پیام/