کد خبر: 1776122
سخنگوی آتش نشانی تهران خبر داد
آتش سوزی در بیمارستان دی مهار شد/ مشکلی برای بیماران ایجاد نشد
سخنگوی آتش نشانی تهران از آتش سوزی در بیمارستان دی خبر داد و گفت: دود حاصل از آتش سوزی در بیمارستان دی به بیرون راه پیدا کرده بود و مشکلی برای بیماران ایجاد نکرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جلال ملکی سخنگوی آتش نشانی تهران اظهار داشت: در ساعت ۱۰ و ۲۱ دقیقه روز پنج شنبه یک مورد آتش سوزی در یک ساختنمان درمانی در خیابان توانیر در ولیعصر به آتش نشانی اطلاع داده می‌شود و سه ایستگاه آتش نشانی به همراه خودرو و نردبان هیدرولیکی فرستاده شد. آتش نشانان در مدت چهار دقیقه اعزام شدند و دیدند که در این ساختمان ۶ طبقه در طبقه منهای یک، اتاق هشت متری بود که لوازم کمک بهداشتی مثل دستمال یا دمپایی که برای خدمات رسانی به بیماران بوده، در آن نگهداری می‌شد و بخشی از آن دچار آتش سوی شد. ولی دود حاصل از آن به بخش‌های درمانی راه پیدا نکرد.

وی ادامه داد: قبل از رسیدن آتش نشانان پرسنل تجهیزات و تأسیسات بیمارستان، اقدامات اولیه ای را انجام داده بودند که کافی نبود. تخلیه دود خیلی سریع انجام شد. بخش زیادی از دود به بیرون منتهی شد. داخل طبقات مورد بررسی قرار گرفت. مشکلی برای بیماران و کادر درمان حاصل نشده و خدمات درمانی فعالیت خود را ادامه می‌دهند و مشکلی برای خدمات دهی پیدا نشده است.
انتهای پیام/