کد خبر: 1785456
مسئول بسیج جامعه پزشکی لرستان:
بیمارستان صحرایی سپاه لرستان در شاهیوند برپا شد/ ارائه خدمات پزشکی رایگان در هفته بسیج
سرهنگ ملک آرا با اشاره به ارائه خدمات پزشکی رایگان در هفته بسیج، گفت: بیمارستان صحرایی سپاه لرستان در شاهیوند برپا شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عبدالمجید ملک آرا در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: دومین بیمارستان صحرایی یک‌روزه در منطقه چم پلک شاهیوند شهرستان چگنی برپا شد.

وی افزود: دو نفر دندان‌پزشک به همراه پزشکان عمومی و کارشناسان پیراپزشکی در این بیمارستان صحرایی حضورداشته و به مردم این منطقه خدمت‌رسانی می‌کنند.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان عنوان کرد: بخش‌های آزمایشگاهی و سونوگرافی به‌طور مستمر و پزشکان متخصص نیز مشغول فعالیت هستند که برای ارائه خدمات بیشتر و مطلوب بخش دندانپزشکی و داروخانه نیز راه‌اندازی شده است.

وی تصریح کرد: برای ریشه‌کنی ویروس منحوس کرونا برنامه واکسیناسیون به‌طور ثابت و سیار در تمام روستاهای اطراف در حال انجام است.

ملک آرا با اشاره به مسافت طولانی برخی روستاها با مراکز درمانی و نیاز مردم این منطقه به خدمات تخصصی بهداشتی و درمانی اظهار داشت: قصد داریم که به ارائه خدمات تخصصی به دورترین نقاط استان ادامه دهیم تا هزینه‌ها و سختی‌های تردد را به حداقل برسانیم.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: در هفته بسیج برنامه اعزام پزشکان به‌صورت گسترده به‌کل استان را در دستور کارخواهیم داشت و برنامه ارائه خدمات پزشکی رایگان توسط کانون‌های جامعه پزشکی انجام خواهد شد.

وی بیان کرد: هدف از انجام و اجرای این برنامه‌ها ارائه خدمات تخصصی و عمومی پزشکی به مناطق و مردمی است که از خدمات پزشکی به علت دور بودن محل زندگی محروم هستند و جامعه پزشکی از خدمت به مردم از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد و این را مایه افتخار خود می‌داند.

انتهای پیام/