کد خبر: 1800301
خطیبی:
خیلی سرتر از سپاهان بازی کردیم/ اشتباهات داوری تا کجا؟ از این وضعیت خسته شده ایم!
سرمربی آلومینیوم ضمن انتقاد از داوری دیدار های تیمش در هفته های اخیر و دیدار امروز مقابل سپاهان گفت: دو پنالتی در یک نیمه برای ما نگرفتند، اما اگر عکس آن بود گرفته می‌شد، اشتباهات داوری تا کجا؟ واقعا از این شرایط خسته شده‌ام.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیارآفتاب؛ رسول خطیبی سرمربی آلومینیوم پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل سپاهان در نشست خبری اظهار داشت: به احترام خبرنگاران در نشست حاضر شدم و دوست ندارم به کسی بی احترامی کنم. بحث فنی را باید کنار بگذاریم، چون خیلی سرتر از سپاهان بازی کردیم و موقعیت زیاد داشتیم. سید علی داور خوبی است، اما اشتباهات داوری تا کجا؟ واقعا از این شرایط خسته شده‌ام.

 
وی ادامه داد: پنج هفته اگر فیلم ها را ببینید هر بازی ضرر کرده ایم. دو پنالتی در یک نیمه برای ما نگرفتند، اما اگر عکس آن بود، گرفته می‌شد. امتیازها را به همین شکل از دست می‌دهیم. در حین بازی اعتراض نکردیم، گفتیم تمرکزش به هم می‌خورد. ما هم فوتبال بازی کردیم و شرایط را می‌دانیم. حالا بعد از بازی بگویند پنالتی بوده است، به درد ما می‌خورد؟
 
خطیبی تاکید کرد: آقای افشاریان خودتان بیایید قضاوت کنید، باور کنید نسل داوری های دهه ۶۰ و ۷۰ خیلی بهتر بود واقعا از این وضعیت خسته شده‌ایم.
 
سرمربی آلومینیوم پس از انجام صحبت های اولیه و انتقاد از داوری نشست خبری را ترک کرد.
 
انتهای پیام/