کد خبر: 1804003
آمادگی لبنان برای برگزاری انتخابات پارلمانی
وزیر کشور لبنان ضمن تاکید بر آمادگی به منظور برگزاری انتخابات پارلمانی در این کشور، به اقدامات انجام شده در این زمینه اشاره کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ «بسام مولوی» وزیر کشور لبنان از آمادگی این وزارتخانه برای انتخابات پارلمانی این کشور خبر داد.

به گزارش العهد، وزیر کشور لبنان بیان کرد: ما آماده هستیم و در حال فراهم آوردن مقدمات برگزاری انتخابات پارلمانی لبنان هستیم. اقدمات لجستیک شروع شده است.
 
از سوی دیگر «وئام وهاب» رئیس حزب توحید لبنان گفت: احدی توان به تعویق انداختن یا لغو انتخابات را ندارد و این انتخابات در موعد مقرر آن برگزار خواهد شد.
 
وی بیان کرد: بحران در لبنان بدون برگزاری نشست فراگیر حل و فصل نخواهد شد و پاریس تنها طرفی است که می‌تواند در این زمینه نقش آفرینی کند. «ماکرون» باید کاری در این زمینه انجام دهد.
 
 وی درباره کناره گیری «سعد حریری» نخست وزیر اسبق لبنان از روند سیاسی لبنان نیز گفت: حریری از سال 2005 گزینه‌های اشتباهی را در پیش گرفت.
 
وی افزود: روی آوردن به این گزینه‌های اشتباه برایش زیان‌های مالی زیادی به دنبال داشت و او هم اکنون به دنبال سرو سامان دادن به اوضاع مالی خودش است.
 
انتهای پیام/
منبع: تسنیم