کد خبر: 279037
در گفتگو با دانا
نادر طالب زاده: سینماگران ما از ضرب آهنگ زمان عقب افتاده اند+ فیلم
کارشناس مسائل فرهنگی در خصوص وضعیت سینمای ایران گفت: سینماگران ما و اهالی رسانه از ضرب آهنگ واقعی موجود در منطقه و جهان عقب مانده اند.

نادر طالب زاده، کارشناس مسائل فرهنگی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا، درخصوص کیفیت ممیزی ارشاد برای فیلم ها و انتقاد ابراهیم حاتمی کیا به فیلم های جشنواره ای گفت: باید این گونه نصیحت های بزرگان سینما را برای اصلاح وضعیت موجود به کار گرفت.

وی با اشاره به وضعیت اسفبار موجود در سوریه و منطقه ادامه داد: ما سینماگران و اهالی رسانه در این مورد از ضرب آهنگ واقعی موجود عقب مانده ایم.

طالب زاده همچنین با اشاره به بحران به وجود آمده در یمن اظهار داشت: با گذشت 15 روز از آغاز ماجرای یمن، هنوز یک گفتگوی مناسب در رسانه ملی با این موضوع ترتیب داده نشده تا این جریان را بررسی کنند.

این در حالی ست که رسانه های غربی از همان روز اول، نمایندگان خود را در صنعا، بیروت و واشنگتن مستقر کرده اند تا به تحلیل ماجرای یمن بپردازند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: یک زمان ما احساس می کردیم که در زمینه هنر و مسائل فرهنگی پیشتاز هستیم اما در حال حاضر احساس می کنم که کاملا عقب افتاده ایم.

انتهای پیام/ب