کد خبر: 293092
پیروزی پرسپولیس مقابل سایپا در نیمه اول/ دستیار درخشان هم آمد!
تیم فوتبال پرسپولیس در نیمه اول مقابل سایپا به پیروزی رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، در ادامه هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال تیم پرسپولیس از ساعت 17 و 30 دقیقه در ورزشگاه انقلاب کرج به مصاف تیم سایپا رفت که نیمه اول مسابقه با نتیجه  ۲ بریک به سود پرسپولیس به پایان رسید.

تا دقیقه 5 مسابقه هیچ خطری روی دروازه دو تیم رخ نداد.

در دقیقه 7 شوت میلاد میداودی از بالای دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

در دقیقه 17 محمد نزهتی مهاجم تیم سایپا در موقعیت آفساید قرار گرفت. بازی تا این دقیقه سرد و کسل‌ کننده دنبال شد و احتیاط در دستور کار هر دو تیم است.

در دقیقه 27 با خطای مجید ایوبی مدافع سایپا روی محمد نوری پرسپولیس را صاحب یک ضربه کاشته در پشت محوطه جریمه سایپا کرد که این ضربه را گابریل زد و توپ به دیواره دفاعی سایپا برخورد کرد و حاصلی نداشت.

گل: در دقیقه 30  ارسال گابریل از روی یک ضربه کاشته توپ را روی دروازه سایپا ارسال کرد که احمد نورالهی با یک ضربه سر دیدنی گل پرسپولیس را به ثمر رساند.

بعد از گل پرسپولیس بازی بهتری را به نمایش گذاشت و بازیکنان این تیم تلاش می‌کردند با پاس‌های متوالی برتری خود را حفظ کنند.

در دقیقه 37 سایپا صاحب یک ضربه کرنر شد که میلاد میداودی ضربه کرنر را خوب نزد وتوپ به بیرون رفت.

در دقیقه 38 گابریل از جناح چپ تیم سایپا نفوذ کرد وارسال زمینی او پشت محوطه جریمه سایپا به مهدی طارمی رسید که شوت او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

گل دوم: در دقیقه 39 مهدی طارمی با توپ ربایی از مدافعان سایپا در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان سایپا قرار گرفت و با یک شوت دیدنی گل دوم پرسپولیس را به ثمر رساند.

در دقیقه ۴۲ مهدی طارمی با حامد فلاح‌زاده دروازه‌بان سایپا تک به تک شد که این مرتبه فلاح‌زاده توپ طارمی را به خوبی گرفت.

گل سایپا: در دقیقه ۴۴ پرتاب اوت بلند سایپا روی سر حکیم نثاری فرود آمد که ضربه او بعد از برخورد به بابک حاتمی مدافع پرسپولیس درون دروازه پرسپولیس قرار گرفت.

محسن ترکی داور مسابقه است.

پیش از این مسابقه پرسپولیس با 29 امتیاز در رده دهم و سایپا 37 امتیاز در رده هفتم است.

 

 

حاشیه‌های این دیدار در نیمه اول به شرح زیر است:

زمانی که بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس پیش از شروع تمرین مشغول گرم کردن بودند برانکو ایوانکوویچ سرمربی این تیم شخصاً تمرین سرخپوشان را زیر نظر گرفت.

* عده‌ای از هواداران پرسپولیس در کرج بنری با خود به استادیوم آورده بودند که روی آن عدد 19 نوشته شده بود که این شماره متعلق به میلاد کمندانی بازیکن جوان تیم پرسپولیس است. کمندانی هم به سمت این هواداران رفت و به آنها ادای احترام کرد.

* قبل از اینکه مراسم ابتدایی پیش از بازی انجام شود مجید جلالی سرمربی تیم فوتبال سایپا به سمت نیمکت پرسپولیس رفت و با برانکو ایوانکوویچ خوش و بش کرد.

* پیش از شروع بازی دسته گلی از سوی باشگاه سایپا به برانکو ایوانکوویچ اهدا شد. همچنین هدیه‌ای از سوی این باشگاه به سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس داده شد تا از زحمات این مربی که پیش از این سرمربی تیم فوتبال کشورمان بود، تقدیر شود.

* بابک حاتمی بازیکن پرسپولیس قبل از بازی به سمت نیمکت سایپا رفت تا از مربیان این تیم برای حضور در زمین رخصت بگیرد. این در حالی است که بابک حاتمی در نیم فصل اول در تیم سایپا بازی می‌کرد و طرف دیگر ابراهیم شکوری که سابقه بازی در تیم فوتبال پرسپولیس را دارد قبل از بازی به سمت نیمکت تیم پرسپولیس رفت و با نیمکت‌نشینان تیم پرسپولیس خوش و بش کرد.

* پیش از شروع بازی بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس با بنری وارد زمین شدند که بر روی آن درگذشت عزیز اصلی و حجت‌الله خطیب تسلیت گفته شده بود.

* پیش از شروع بازی برای درگذشت این دو پرسپولیسی یک دقیقه سکوت اعلام شد.

* دکتر حقیقت پزشک تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل نداشتن کارت برای نشستن بر روی نیمکت به جایگاه ویژه فرستاده شد و از جایگاه ویژه این بازی را تماشا کرد.

* یدالله سلیمانی مسئول برگزاری مسابقه از محافظ جمجمه گابریل بازیکن برزیلی پرسپولیس ایراد گرفت که این مسئله باعث شد پزشکان تیم پرسپولیس با تغییراتی که بر روی این محافظ دادند اجازه بستن این محافظ را برای این بازیکن بگیرند.

* زمانی که بازیکنان دو تیم مقابل عکاسان مشغول گرفتن عکس یادگاری بودند فرشاد قاسمی که مدتی در پرسپولیس حضور داشت و الان عضو تیم سایپا است به میان بازیکنان پرسپولیس آمد و با آنها عکس یادگاری گرفت.

* ‌تای هومیر مربی بدنساز تیم فوتبال پرسپولیس به همراه افشین اسماعیل‌زاده از جایگاه ویژه این بازی را تماشا کرد.

* نادر باقری مربی سابق دروازه‌بانان تیم فوتبال پرسپولیس و دستیار حمید درخشان در جایگاه ویژه حاضر شد تا دیدار تیم سابقش مقابل سایپا را تماشا کند.

* ابراهیم شکوری و فرشاد قاسمی دو بازیکن سابق تیم پرسپولیس امروز با مچ‌بندهای قرمزرنگ در ورزشگاه حاضر شدند تا علاقه خود را به تیم سابق‌شان نشان دهند.

* در حالی که قرار بود بازیکنان تیم پرسپولیس به دلیل درگذشت عزیز اصلی و حجت‌الله خطیب با بازوبندهای مشکی وارد زمین شوند اما اثری از بازوبندهای مشکی بر روی دست بازیکنان دیده نشد.

* محمدحسین نژادفلاح مسئول اجرایی باشگاه پرسپولیس امروز با حضور در ورزشگاه انقلاب کرج دیدار تیمش مقابل سایپا را تماشا کرد.

* حدود 6 هزار نفر در ورزشگاه انقلاب کرج حاضر هستند تا این بازی را از نزدیک تماشا کنند.

* اسکوربرد ورزشگاه انقلاب کرج لوگوی قدیمی باشگاه پرسپولیس را بر روی خود درج کرده بود.

انتهای پیام/آ