کد خبر: 297810
مسابقه رسانه ورزش و خبرنگاران اتریش ؛ دیداری به یاد دو خبرنگار فقید ورزشی
تیم فوتبال رسانه ‌ورزش به مناسبت چهلمین روز در گذشت میلاد اسلامی و حسین جوادی مقابل تیم خبرنگاران اتریشی به میدان می‌رود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا تیم فوتبال خبرنگاران، عکاسان و گزارشگران ورزشی ایران عصر روز یکشنبه در دیداری به مناسبت چهلمین روز درگذشت میلاد حجت الاسلامی و حسین جوادی به مصاف تیم منتخب خبرنگاران و بازیکنان پیشکسوت فوتبال اتریش می رود.

این دیدار عصر امروز یکشنبه - 13 اردیبهشت ماه و همزمان با چهلمین روز درگذشت دو خبرنگار فقید ایران از ساعت 17:30 دقیقه در ورزشگاه شهید دستگردی تهران برگزار خواهد شد.

تیم فوتبال خبرنگاران اتریش که تاکنون به 115 کشور سفر کرده، قرار است در سفر خود به ایران سه دیدار دوستانه و نمادین برگزار کند که اولین آن عصر امروز برابر تیم خبرنگاران، عکاسان و گزارشگران ورزشی ایران (رسانه ورزش) خواهد بود.
در تیم منتخب خبرنگاران و پیشکسوتان فوتبال اتریش جوزف هیکر برگر به عنوان سرمربی این تیم است که وی سرمربی پیشین تیم فوتبال راپیدوین اتریش و الوصل امارات است که فرهاد مجیدی یکی از شاگردان وی بوده است.

کلاوس سالموته بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال اتریش و فلورین استورم که سابقه پوشیدن پیراهن تیم زیر 21 سال اتریش را دارد و چهره های شناخته شده ای در فوتبال این کشور هستند در این دیدار به میدان خواهند رفت.

این تیم اتریشی قبل از این در ورزشگاه المپیک شهر رم به مصاف تیم رسانه های ایتالیا رفته بود.

تیم فوتبال رسانه ورزش ایران نیز که برگزاری دیدارهای خیریه و نمادین را در دستور کار خود دارد، این بار به مناسبت چهلمین روز درگذشت میلاد حجت الاسلامی و حسین جوادی به میدان خواهد رفت. این دو خبرنگار فقید ایرانی فروردین ماه سالجاری در سانحه سقوط هواپیمانی آلمانی در کوه‌های آلپ جان به جان آفرین تسلیم کردند.

تیم رسانه ورزش را در برگزاری این بازی مسئولان ورزشگاه شهید دستگردی و مهدی تاج رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران همراهی کردند.
انتهای پیام/خ