کد خبر: 301823
وزیر ورزش دوست ندارد وزیر بماند؛ انتقادهای جالب یک بانو!
وزیر ورزش با حرف هایی که بر زبان آورد نشان داد که ظاهرا خیلی دوست ندارد وزیر ورزش بماند.

به گزارش خبرنگار ورزشی شبکه اطلاع رسانی راه دانا تیم ملی فوتبال ایران تنها تیم ملی در جهان است که بعداز عقد قرارداد رسمی با سرمربی تیم ملی برای محکم کاری یک تفاهم نامه هم با کی روش امضا کرد آن هم در حالیکه نماینده وزیر ورزش به جلسات آن اضافه شده بود در نهایت همه فکر می کردند که کی روش در تیم ملی خواهد ماند اما مساله ممنوع الخروجی کی روش پیش آمد و بعد از آن هر روز یک حکایت و یک حرف از فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش شنیدیم! حالا هم گفته می شود شنبه سرنوشت ساز ! در انتظار تیم ملی است تا تکلیف کی روش مشخص شود آن هم بعد از عقد قرارداد و امضای تفاهم نامه !

این حکایت هزار و یک شب فوتبال و حتی ورزش ایران شده است اما شاید برای تان جالب باشد بدانید که مهم ترین مساله وزارت ورزش هم کی روش شده است. وزیر ورزش با مربیان و پیشکسوتان فوتبال جلسه می گذارد و حدود 2 ساعت با آنها در مورد وضعیت فوتبال حرف می زند و در آخر هم از کی روش به طور مستقیم و البته بدون اینکه نامی! از او ببرد انتقاد می کند اما  یک حرف جالب وزیر ورزش در این جلسه کمتر در رسانه ها دیده و به آن پرداخت شد جایی که وزیر ورزش گفت: اگر سجادی رای اعتماد آورده بود اکنون من هم در دانشگاه مشغول تدریسم بودم و خوش بحال سجادی شد!

این حرف گودرزی یعنی اینکه  ظاهرا وزیر ورزش خیلی دلش نمی خواهد وزیر باشد دوست دارد استاد دانشگاه باشد و از وزارت و نظارت بر ورزش خسته شده که این حرف را می زند شاید هم چون نتوانسته انچه در مورد کی روش می خوسته اجرایی کند از وزیر شدن ابراز گلایه می کند! 

اتفاق عجیب تر و جالب تر بعد از جلسه وزیر ورزش با مربیان و پیشکسوتان فوتبال مقابل در خروجی ساختمان وزارت رخ داد جایی که یکی از کارمندان زن وزارت ورزش با دیدن خبرنگاران لب به اعتراض و انتقاد گشود و گفت: همش فوتبال! اه! بروید ببینید وزارت ورزش چه شرایطی دارد، ببینید کارمندان چقدر گلایه دارند بخش ورزش و جوانان با هم ادغام شده اما هیچکس به فکر بخش جوانان نیست همه دنبال کی روش افتاده اند!

حرف های آن زن را می توان با نگاهی دقیق تر دنبال کرد اینکه وزارت ورزش خلاصه شده در ماندن و رفتن کی روش، هیچ کس فکر جوانان نیست! کارهای ورزشی و فدراسیون های ورزشی دیگر پیشکش...

انتهای پیام/