کد خبر: 302583
عابدینی: ما و کی روش گیج شده ایم!
مدیرعامل اسبق پرسپولیس گفت: آیا هدایتی اولین نفری بوده که سکه پاداش داده یا اینکه خودشان نیز به ورزشکاران به عنوان جایزه سکه می دهند؟

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه داناامیر عابدینی در گفت و گو با خبرنگار کاپ در رابطه با حضورش در مزایده چهارم اظهار داشت:‌ تکلیف این موضوع فردا مشخص می شود که من جلو می آیم یا یک فرد دیگر. البته اگر من باشم،‌ به صورت شخصی جلو خواهم آمد و نام هیچ شرکت یا فرد دیگری در میان نخواهد بود. وقتی یک گروه را به هر دلیلی نمی گذارند جلو بیاید،‌ باید آن گروه تغییر کند.

وی در پاسخ به این سوال که به دلیل حضورش در مزایده های قبلی به عنوان نماینده استیل آذین احتمال نمی دهد که خودش را هم رد کنند، عنوان کرد: حرف آقایان روی شرکت استیل آذین و شخص هدایتی بود. قطعا روی حضور من هیچ بحثی نخواهد بود چون خدا را شکر نه بدهی دارم و نه وام بانکی گرفته ام.

مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه با توجه به اعتراضش به نحوه رد صلاحیت استیل آذین در مزایده قبلی به مزایده چهارم خوش بین است یا خیر،‌ خاطرنشان کرد:‌ ما قبل از مزایده سوم نیز چراغ سبزی را دیدیم که ورود اشخاص بلامانع است و به خاطر همین وارد شدیم. متاسفانه اما رقیب ما شرکتی بود که یک سال است ثبت شده است و فقط 100 میلیون تومان سرمایه اولیه داشته است. من به شخص پوری حسینی کاری ندارم اما معتقدم که عملکردشان مورد تایید نیست.

وی در پاسخ به این سوال که فرزندان هدایتی به خاطر حضور در مزایده سهامدار استیل آذین شده بودند،‌ گفت: یکی از آنها 4 سال و یکی دیگر یک سال قبل سهامدار شرکت شده بودند و هیچ ربطی به مزایده نداشتند. در ضمن این را بگویم که من در کنار پیشکسوتان بودم،‌ نه هدایتی. 100 نفر از پیشکسوتان نزد هدایتی رفتند و از او درخواست کردند وارد مزایده شود. پروین در یکی از جلسات روی پای هدایتی زد و گفت که پشت ما بایست. پس هدایتی به خاطر پیشکسوتان جلو آمده بود،‌ نه اینکه پیشکسوتان به خاطر هدایتی.

عابدینی با اشاره به صحبتهای وزیر ورزش که اعلام کرد مثل دوران قاجار سکه پرانی می کنند،‌ خاطرنشان کرد:‌ یک سوال از آقایان دارم. آیا هدایتی اولین نفری بوده که سکه پاداش داده یا اینکه خودشان نیز به ورزشکاران به عنوان جایزه سکه می دهند؟ سکه به عنوان یک نماد تشویق است که بهای مادی هم دارد. چطور قبل از بازی با پدیده در زمان سرمربیگری درخشان از وزارتخانه با هدایتی و پروین تماس می گیرند که بیایید و پرسپولیس را دریابید؟ آیا الان می توانند زیرش بزنند که این صحبتها را نکرده اند؟ فقط زمان هایی که هدایتی به دردشان می خورد،‌ خوب است و سایر مواقع بد می شود؟

رئیس اسبق فدراسیون فوتبال در رابطه با جلسه پیشکسوتان با وزیر ورزش اذعان داشت: من هر چقدر فکر کردم،‌ نفهمیدم که این گروهی که نزد وزیر ورزش رفتند،‌ چه قشری از جامعه فوتبال بودند و به چه مناسبت به این جلسه برگزار شده است. اگر به مناسبت روز معلم بوده است که خیلی از این افراد معلم نبودند. اگر مربیان بودند که برخی از این افراد مربی نبودند و فقط سابقه مدیریت داشتند. اگر هم از طرف اتحادیه فوتبال بود که بازهم خیلی ها عضو اتحادیه نبودند. فقط می توان گفت که انتخابی بودند که البته حق سیستم مدیریتی وزارت ورزش است که این کار را کند.

وی در واکنش به صحبتهای انتقادآمیز وزیر ورزش نسبت به کی روش تصریح کرد: جالب است که گودرزی گفته این صحبتها را درباره کی روش بیان نکرده است. جالب است که دوستان همه چیز را می گویند و نشانه های مختلف می دهند اما می گویند منظورمان کی روش نیست. هم کی روش و هم خودمان از صحبتهای متناقض وزیر سرگیجه گرفته ایم. یک ماه نشده که با نظر کی روش و با حضور نماینده وزیر نکونام و پیروانی به عنوان مربیان تیم ملی انتخاب شدند اما گودرزی اینطور مخالفت می کند.

عابدینی در پایان در خصوص صحبتهای دادکان در صداوسیما که گفته بود افراد حاضر در آن جلسه دلال و لمپن بوده اند، گفت: قطعا دادکان آنقدر دانش دارد که این صحبت را به صورت عام بیان نکرده باشد. البته بالای 90 درصد افرادی که در آن جلسه بودند آدم های زحمت کش این فوتبال هستند اما درباره چند نفر با نظر دادکان موافق هستم.

کاپ

انتهای پیام/