کد خبر: 302819
نظر کاپیتان تراکتورسازی از شکست استقلال و قهرمانی
کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: با شکست استقلال در دیدار فردا می‌توانیم 95 درصد مسیر قهرمانی را طی کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانامهدی کیانی در گفت‌وگو با فارس، در مورد دیدار حساس تراکتورسازی مقابل استقلال گفت: این بازی شرایط خاص خودش را دارد. این مسابقه برایمان حکم مرگ و زندگی را دارد. استقلال تیمی خوب و دارای بازیکنان و کادر فنی خوب است. مسابقه مقابل این تیم همیشه حساس است و تمام تمرکزمان را گذاشتیم تا در این دیدار امتیازات را کسب کنیم.

وی در ارتباط با حساسیت بالای دیدارهای اخیر با استقلال عنوان کرد: نه تنها این مسابقات بلکه تمامی دیدارهای لیگ سخت است. امیدوارم که در این مسابقه به پیروزی برسیم و با کسب سه امتیاز این دیدار 95 درصد مسیر قهرمانی را طی کردیم.

کاپیتان تراکتورسازی در مورد مطرح شدن بحث جایگاه هواداران و اینکه استقلالی‌ها اعلام کردند که تنها 10 درصد ورزشگاه را به هواداران تراکتورسازی می‌دهند اظهار داشت: وقتی هواداران ما به ورزشگاه می‌آیند نمی‌توان آنها را پشت در نگه داشت. روز بازی هواداران زیادی به ورزشگاه می‌آیند و باید به آنها جا داده شود و به این هواداران که سرمایه فوتبال ایران هستند احترام بگذاریم. بازی حساسیت زیادی دارد و امیدوارم مسابقه با جوی مثبت و در آرامش برگزار شود.

کیانی در ارتباط با اینکه او اعلام کرده بازوبند را به آندرانیک تیموریان می‌دهد خاطرنشان کرد: از نیم‌فصل اول که تیموریان به تراکتورسازی آمده قبل از هر بازی بازوبند را به او دادم حتی این کار را در رابطه با بازیکنانی مثل محمد ایرانپوریان و حبیب گردانی که از بزرگ‌ترهای تیم هستند هم انجام دادم. وظیفه من است این بازوبند را به دوستان تعارف کنم و اگر تیموریان بخواهد بازوبند را به او می‌دهم.

وی در مورد اینکه آیا قصد دارد در این بازی بازوبند را به تیموریان بدهد عنوان کرد: اگر او خودش بخواهد بازوبند را به او می‌دهم.

کاپیتان تراکتورسازی در پاسخ به این سوال که آیا بازگشت تیموریان به ورزشگاه آزادی جو منفی را علیه این بازیکن به وجود نمی‌آورد تصریح کرد: تیموریان بازیکن بزرگی است و تجربه فراوانی دارد. او در دیدارهای بزرگی به میدان رفته و می‌داند به چه شکلی رفتار کند. امیدوارم بازی فردا در جوی مثبت و به دور از حاشیه برگزار شود.

کیانی در ارتباط با اینکه چقدر شانس قهرمانی برای تراکتورسازی قائل است خاطرنشان کرد: همانطور که گفتم اگر در دیدار مقابل استقلال به پیروزی رسیدیم 95 درصد راه قهرمانی را طی کردیم. بازی فردا بسیار سرنوشت‌ساز است.

وی در مورد حواشی که در رابطه با حبیب گردانی مطرح شده و می‌گویند او بدون هماهنگی در دیدار مقابل گسترش فولاد غایب شده است گفت: گردانی مصدوم است و پایش ورم کرده. او تا به اینجا برای تیم زحمت زیادی کشیده و تمام تلاشش را برای موفقیت تراکتورسازی کرده است. این صحبت‌ها خوب نیست و بیان کردن چنین حرف‌هایی در شان باشگاه، بازیکن و تراکتورسازی نیست. به هیچ وجه نباید این حرف‌ها مطرح شود. گسترش فولاد برای نیفتادن تلاش می‌کند. ما می‌توانستیم این تیم را شکست دهیم اما نشد. نباید کم‌کاری خودمان را ه گردن دیگران بیندازیم.

انتهای پیام/ی