کد خبر: 81010
اختصاصی دانا
نامه مهم وزارت ورزش به پروین؛ در شش مورد شفاف سازی کنید
لیست منتشره‌ در خصوص دریافتی‌های بازیکنان پرسپولیس در این چند روز سر و صدای زیادی ایجاد کرد. از کادر فنی گرفته تا بازیکنان نسبت به اعداد مندرج شده در این لیست واکنش منفی از خود نشان دادند و حتی علی دایی در برنامه تلویزیونی 90 اعلام کرد که این لیست دروغ است و کسانیکه آن را منتشر کرده اند قصد ضربه زدن به پرسپولیس را داشتند.

به گزارش خبرنگار ورزشی شبکه اطلاع رسانی دانابا گذشته چند روز از زمان انتشار این لیست و با توجه به واکنش سرخ ها دیروز شنیده شد   وزارت ورزش  با ارسال نامه ای به علی پروین سرپرست پرسپولیس از وی خواست تا برای روشن شدن  موضوع قرار داد های بازیکنان و کادر فنی  پرسپولیس پاسخ 6 بندی را که در نامه مذکور ذکر است است را حداکثر تا صبح فردا ( پنجشنبه) برای این وزارتخانه  ارسال کند تا این موضوع کاملا مشخص شود .

بر اساس اخبار دریافتی در این نامه از پروین خواسته شده است تا:

  1. کپی چک هایی که به بازیکنان پرسپولیس داده شده است اما این چک ها در موعد مقرر وصول نشده است  ارسال شود.

۲-ماشین های بی پلاکی که به تعدادی از بازیکنان داده شده است از سوی چه کسی بوده و از چه شخصی گرفته شده است.

۳-مفاد قرارداد تک تک بازیکنان با خود باشگاه چگونه است

۴-ارسال کپی فیش های واریزی به حساب بازیکنان و کادر فنی.

۵-کپی قراردادهایی که از سوی باشگاه به سازمان لیگ ارسال شده است .

۶-قرارداد بازیکنان با باشگاه در چه وضعیتی بسته شده است.

گویا وزیر ورزش می خواهد با توجه به جواب ارسالی از سوی پروین که امروزمسولیت این باشگاه را بر عهده دارد ابهامات موجود دراین خصوص را روشن کند. دایی و پرسپولیسی‌ها مدعی هستند که فهرست منتشر شده در مورد دریافتی‌های آنها دروغین است  و ظاهرا وزارت ورزش می‌خواهد که به این ترتیب حقیقت ماجرا فاش شود.

انتهای خبر